Przysięga 550 streszczenie szczegółowe

Pobierz

Szczęśliwie ma dom, który zostawiła mu matka.. Emir zostaje zatrzymany w areszcie.. W salonie spotyka Emira.. 551: Kontynuacja sceny kończącej poprzedni odcinek.. Narin postanawia walczyć o sprawiedliwość.. Zobacz co wydarzy się w odcinku, a także kiedy oglądać jego premierową emisją oraz powtórki.. Mert wpada na pomysł, jak zdobyć nagranie z monitoringu lodziarni.. Dochodzi do szarpaniny .- "Dalej, idź.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie, ale Meltem nie zamierza mu ich oddać.. Gulperi rozpoczyna rehabilitację.. "Yemin") to turecka telenowela, która skradła serca polskich widzów w 2019 r., zastępując w ramówce TVP1 "Wieczną miłość".Serial cieszył się ogromną popularnością przez pierwsze sezony, w których występowała prześliczna Özge Yağız.Wraz z jej odejściem, zainteresowanie turecką produkcją nieco zmalało.Streszczenie 549. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal otrzymuje zawiadomienie, z którego wynika, że Songul jest nową właścicielką jego domu.. Yildiz wciąż donosi Meltem o wszystkim, co dzieje się w domu Kemala.. 671 streszczenie szczegółowe W 671. odcinku serialu Przysięga Meltem postanawia zemścić się na Narin za to, że dostała od niej w twarz.. Narin rozmawia z matką o Meltem.. [ZMIANY W PROGRAMIE TV] Przysięga "Przysięga" odcinek 660.Przysięga, odcinek 550 - streszczenie Kemal traci willę i samochody służbowe..

664 streszczenie szczegółowe.

Umit i Feride nadal siedzą przy stole w jadalni.. Streszczenie.. Matka Emira przeprosi w końcu Gulperi za swoje zachowanie.. Przerwa w emisji tureckich telenowel!. Meltem postanawia się zemścić na Narin za to, że dostała od niej w twarz.. Muszę to zrobić.. Narin wchodzi do kuchni, gdzie znajduje się Taci.. Kemal odzyskuje .Przysięga odcinek 670.. Kiedy i.Przysięga "Przysięga" odcinek 661.. Emir prosi Gulperi, by nie wycofywała złożonej skargi.. Chce, żeby dziewczyna zobaczyła .. "Przysięga" - koniec tureckiego serialu?. Tulay płaci Cengizowi, by zabił Emira.. - powtarza Feride stanowczo.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Przysięga odc.. - "Chociaż jest ranny, nie zostawił nas nawet na sekundę samych.. "Wkrótce poznamy prawdę, nie martw się".. "Dowiesz się, komu Kemal sprzedał swój zabytkowy zegarek" - mówi kobieta.16 grudnia 2021 Turkweb.pl.. Wie, że to niebezpieczna kobieta, która zrobi wszystko, żeby zdobyć Kemala.. Zobacz.Wuj Gulperi zostaje zamordowany przez współwięźnia.. Streszczenie.. W końcu zabiera ją do aresztu, do Kasima.. Gulperi jest przerażona, kiedy pojawia się wuj Kasim.. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.. Szczęśliwie ma dom, który zostawiła mu matka..

Dziewczyna w ostatniej ...Przeczytaj streszczenie 666. odcinka Przysięgi!

Narin i Kemal spędzają romantyczny wieczór tylko we dwoje.Przysięga odc.. Gulperi zwabiona w pułapkę!. Emir ostrzega ją po raz ostatni.. - "Nie mogę nigdzie iść, dopóki się z nim nie skonfrontuję.. Przysięga ostatni odcinek po polsku Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku doPrzysięga 672 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku.. Streszczenie.. Przysięga odc.. Wuj Hasan zaprasza do siebie Emira i Gulperi.. Mężczyzna kieruje wzrok na ukrytą za zasłoną kamerę, jakby zdawał sobie sprawę, że są właśnie obserwowani.. Przysięga odcinek 666.. Czy dziewczyna jej wybaczy?. "Nigdy więcej nie chcę cię widzieć" [STRESZCZENIE ODCINKA] Program TV Tureckie seriale w Boże Ciało, 16.06.2022.. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu.. [Streszczenie + Zdjęcia] 15 grudnia 2021 Turkweb.pl 550: Cavidan wychodzi z kuchni.. Ciężko ranna Gulperi trafia do szpitala.. Streszczenie.. Emir rozlicza się z rodzeństwem!. Streszczenie.. Emisja zaplanowana jest na wtorek, 5 lipca.. Cavidan zdobędzie się na szczere wyznanie.. Zobacz co wydarzy się w odcinku, a także kiedy oglądać jego premierową emisją oraz powtórki.. Odcinek 673 Kemal zostaje zaatakowany w areszcie.. - "Nie wiem, czy wiesz, ale… Tak naprawdę chciałam powiedzieć ci o tym jutro rano".. Z tego powodu kobieta..

Cengiz zamierza trafić na jeden dzień do aresztu.Przysięga - streszczenie odcinków 666-670.

Pomimo, że Reyhan bardzo.Jednym z nich jest Przysięga - emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. "Ten człowiek jest dokładnie taki, jak powiedziałeś" - oznajmia chłopak.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Narin widzi, że jest kontakt z matką.. Munevver zaczyna ruszać palcami.. Tulay spotyka Kasima przed domem Emira.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Streszczenie.. "Przysięga" (org.. Gulperi ma poczucie winy.. Zaufaj mi.. Jeszcze mnie przesłuchiwał".. Gulperi upiera się, że wycofa skargę, ale Emir nie chce jej na to pozwolić.. Mert sprawdza .Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Akcja przeskakuje do wieczora.. "Co się stało?".. Pomimo, że Reyhan bardzo.Przysięga odcinek 672.. Narin asystuje przy operacji męża.. Pomimo, że Reyhan bardzo.Przysięga odcinek 671.. Przysięga odc.. "Dlaczego ktoś miałby stworzyć takie kłamstwo?. Obiecuję ci, że ten człowiek nie będzie mógł nawet się do ciebie zbliżyć".. "Czy udało ci się dać Feride to, co powiedziałem?". "Nie, nie spuszczał nas z oczu.. Z pokoju, do którego został przeniesiony Umit, wychodzi pielęgniarka.Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 663, 664, 665 po polsku..

Wybacz mi" [STRESZCZENIE ODCINKA] "Przysięga" 655. streszczenie odcinka, w którym Cavidan pójdzie po rozum do głowy.

Emir oddaje krew, by ratować dziewczynę.. Yildiz kradnie dla Meltem telefon Kemala i na jej polecenie dolewa do soku Narin prawie całą fiolkę leku.. Narin jedzie do hotelu do Kemala.. Tulay zdradza Yigitowi, że Gulperi nie będzie już mogła chodzić jak dawniej.. Moje serce nie jest spokojne.. Nie uspokoję się, póki nie poznam prawdy".. Streszczenie Kemal traci willę i samochody służbowe.. Akcja przeskakuje do wieczora.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Odcinek 672 Narin jest zrozpaczona.Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Munevver zaczyna […]"Przysięga" odcinek 655.. Kemala .Przysięga odcinek 667.. Zaniepokojona Narin rozpoczyna poszukiwania męża.. Pomimo, że Reyhan bardzo.Do domu Emira przybywa niezapowiedziany i niechciany gość.. Ale jak wychodziłem, włożyłem do kieszeni swetra Feride.Przysięga odcinek 673.. Akcja przenosi się do jego kliniki.Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Prawnik informuje Narin o aresztowaniu jej męża.. "Synu, właśnie chciałam się z tobą zobaczyć" - mówi kobieta.. Cokolwiek się stanie, muszę!".. Pyta .Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Kiedy oglądać nowe odcinki?. 672 streszczenie szczegółowe W 672. odcinku serialu Przysięga Narin jest zrozpaczona, że jej ukochany może zostać skazany za zabójstwo, którego nie popełnił.. "Pani Songul wróciła.. Gulperi prosi Ahmeta, by wycofał przeciwko niemu oskarżenie.. "Żałuję tego, co zrobiłam.. Umit i Feride, ubrani w ślubne stroje, jedzą uroczystą kolację.. Zdobyła tytuł własności.Przysięga odcinek 550.. Streszczenie.. 666 wyemitowana zostanie w piątek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt