Testy z lektury przygody tomka sawyera

Pobierz

Jak brzmi nazwisko autora książki "Przygody Tomka Sawyera"?. Przyrodni brat Tomka nazywał się: a) Sid b) Jim c)Ben 4.Dział - test z lektury Przygody Tomka Sawyera.. Henryk Sienkiewicz.. Wyświetlanie strony w poszukiwaniu Słowo kluczowePrzygody Tomka Sawyera 1.. Akcja powieści rozgrywa się w: a) w Polsce b) w Ameryce Płn. c) w Anglii 2.. #Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedz.. Sprawdzian znajomości lektury Przygody Tomka Sawyera autorstwa Marka Twaina"Wspomnienie niebieskiego mundurka" - test 3 "Księga dżungli" - test 1 "Księga dżungli" - test 2 "Tomek w krainie kangurów" - test 1 "Tomek w krainie kangurów" - test 2; Mity: "Edyp" "W 80 dni dookoła świata" - test 1 "W 80 dni dookoła świata" - test 2 "W 80 dni dookoła świata" - test 3Przygody Tomka Sawyera.. - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Krótko opisz, w jaki sposób Tomek poradził sobie z pomalowaniem płotu ?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Część 1.. Istnieją trzy kontynuacje historii Tomka: Przygody Hucka Finna (1884), Tomek Sawyer za granicą (1894), Tomek Sawyer detektywem (1896)..

z lektury przygody tomka Sawyera !!!

a) Huck b) Sid c) Amy 4) Dlaczego Tomek i jego przyjaciel udali się na wyspę?. Krótko opisz, z jakiego powodu doktor Robinson został zamordowany ?. kamilaszalkiewicz_25429.. W zaciemnionych polach odczytasz rozwizanie.. 1) Kto napisał książkę?. Czy jesteś gotów na sprawdzian wiedzy z książki?. Przygody Tomka Sawyera - Test.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.. Krótko opisz, w jaki sposób Tomek zdobył Biblię ?Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera".. (ze względu na kilka tłumaczeń są 2 poprawne odpowiedzi)Test wiedzy na temat powieści Przygody Tomka Sawyera.. Praca dom.. Dochodzenie prawdy przed sdem.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Quiz wiedzy o serii "Harry Potter" nadesłany przez Panią Agnieszkę Łukasiewicz na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Rozwi krzyówk.. Sprawdź się z innych lektury - quizy znajdziesz tu.Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" to nieoceniona pomoc w procesie przygotowawczym do sprawdzianu z języka polskiego lub przerabiania lektury.. Quizy o lekturach Jak dobrze pamiętasz lekturę "Przygody Tomka.. Quizowy Maniak.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Podaj swoje imię:Test z lektury: Przygody Tomka Sawyera - Teleturniej..

0%Test z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera".

Tagi dla tego testu: Prosty sprawdzian.. Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.. Konspekt lekcji języka polskiego przeprowadzonej w klasie V.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc.. Temat globalny: Wdrażanie do rozumienia treści i intencji wypowiedzi przejawiających się umiejętnością wykonywania różnych działań w związku z przeczytanym tekstem.. Krótko uzasadnij swój wybór.. W malowaniu płotu Tomkowi pomagali: a) Jim i Mary b) ciotka Polcia i Sid c) koledzy 3.. Dzięki zawartym w nim pytaniom sprawdzisz i ocenisz poziom swej wiedzy a dodatkowo będziesz miał możliwość uzupełnienia brakujących informacji.M.Twain Przygody Tomka Sawyera Test ze znajomości lektury 1.. Carlo Collodi

Henryk Sienkiewicz

Plik Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 16 kwi 2011Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".. Jak miała na imię postać na obrazku ?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test zawiera 25 pytań..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Zawiera 14 pytań.. Tomka Sawyera bohater wyobraa sobie, e zbierze ch opców i j za oy.. Delete Quiz.Nasz klasowy test znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina.. a) Nie wiadomo b) szukali .Mark Twain, "Przygody Tomka Sawyera" - pytania, których możesz się spodziewać, w żadnym razie nie będą proste!. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. 1) Kto jest autorem książki?. - zadania.Top Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami .. U góry znajdziesz quiz Przygody Tomka Sawyera.. a) W Mediolanie b) W amerykańskim St. Petersburgu c) W Krakowie 3) Kto donosił ciotce Polly na Tomka?. W Polsce powieść ukazała się w 1901 roku.. Wiedza o lekturze.. nowe.co.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sawyer….. Wymień 2 pozytywne i 2 negatywne cechy charakteru Tomka Sawyera.. 1) Kto napisał książkę?Mark Twain, "Przygody Tomka Sawyera" - test z lektury.. Cel ogólny:Licznik odwiedzin: 11 353 / 2165 dni.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera" - Najlepszy test sprawdzający wiadomości z lektury..

Rozwiąż test!Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".

Tomek pisa na niej wiadomo, któr mia zostawi cioci, gdy zosta piratem.. Sprawdź swoją wiedzę.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jak dobrze pamiętasz perypetie tego łobuziaka?. Datalley : Sprawdz Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami.. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Mark Twain wydał Przygody Tomka Sawyera w 1876 roku.. 2) Jak miał na imię przybrany brat Tomka 3) Kto opiekował się Tomkiem i Sidem?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt