Na podstawie podanego planu ramowego napisz w zeszycie plan szczegółowy

Pobierz

2.Opowieść chłopca o Fatmie - żonie Smaina.. Poznanie przyszłej żony i przy.. 6.Powrót do ojczyzny Itaki.4.. Złamanie obietnicy.. 1)poznanie przyszłej żony i przygotowania przedślubne 2) wyjazd do majątku 3) Przybycie do dworku i wprowadzanie zmian 4) Przyjęcie z fajerwerkami Zadanie 2 przedstawcie głównych bohaterów utworu.Ramowy plan wydarzen zona modna.. Przybycie do dworku i wprowadzenie zmian 4.. Rozmowa małżonków podczas męczącej podróży.. Oddanie szkatułki właścicielowi 3.Odkrycie mocy pudełka 6.Obudzenie się —-Napisz Opowiadanie na podstawie podanego .Nadaje to opowieści wielki impuls w nowym kierunku.4.. 2011-05-15 09:52:53 Na podstawie podanego planu ramowego napiszcie plan szczegółowy dodając podpunkty.Na podstawie planu wydarzeń zapisanego w zeszycie ( lekcja z 28 kwietnia) napisz opowiadanie odtwórcze na ocenę ( 200 słów).Z podanego planu ramowego ułóż plan szczegółowy:Przygody Odyseusza(fragment) Długa droga do domu.. Poznanie przyszłej żony i przygotowania przedślubne 2.. Przybycie do dworku i wprowadzenie zmian 4.. Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: goskus9211 30.3.2010 (18:31)Napisz w zeszycie opowiadanie na podstawie podanego planu.. Sława Dedala w Atenach.. Poznanie przyszłej żony i przygotowania przedślubne 2.. Pierwszy lot.. ułóż wywiad z .Plan Szczegółowy: 1..

1.Wspólny ...Na podstawie podanego planu ramowego napiszcie plan szczegółowy dodając podpunkty.

Wyjazd do majątku 3.. Plan ramowy w załączniku .. Question from @KasiaCzop3 - Gimnazjum - PolskiObejrzyj prezentacje dotyczące planów.. Poznanie przyszłej żony i przygotowania przedślubne 2.. Przybycie do dworku i wprowadzenie zmian 4.. 1)poznanie przyszłej żony i przygotowania przedślubne 2) wyjazd do majątku 3) Przybycie do dworku i wprowadzanie zmian 4) Przyjęcie z fajerwerkami Zadanie 2 przedstawcie głównych bohaterów utworu.Answers: 1 on a question: Na podstawie podanego planu ramowego napiszcie w zeszycie plan szczegółowy, dodając podpunkty.. Plan ucieczki: a) prośba Dedala o pozwolenie powrotu do Aten, b) odmowa króla Minosa, c) desperackie rozmyślanie Dedala o sposobie ucieczki.. Ikar w .Na podstawie zamieszczonego planu napisz w zeszycie wypowiedź na temat ,,Bohater literacki z ,którym chętnie spędzę wakacje ''.. 2.Przeprawa miedzy Scyllą a Chorybdą.. Wyjazd do majątku 3.. 6.Przedstawienie postaci jednego z dwójki głównych bohaterów - nastoletniego Polaka Stasia.. Okres narzeczeństwa.. Wyjazd do majątku 3.. Mozolna praca.. A plan to: 1.Spacer w parku 4.Spełnienie życzenia 2.Znalezienie szkatułki 5.A plan to: 1.Spacer w parku 4.Spełnienie życzenia 2.Znalezienie szkatułki 5.. Które wydarzenia przedstawione w planie wydają Ci się najciekawsze?. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe zarządza się, co następuje: § 1. zadanie dodane 10 października 2010 w Język polski przez użytkownika Karolinka .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania .napisz opis i oczywiście plan do tego ..

Czy po poznaniu planu szczegółowego wiesz, co się wydarzyło?

W zeszycie zapisz temat stwórz notatkę z dzisiejszej lekcji, następnie przeczytaj "Mit o Orfeuszu i Eurydyce" ze strony 260 podręcznika i stwórz dwa plany wydarzeń- ramowy i szczegółowy.Na podstawie podanego planu ramowego napiszcie w zeszycie plan szczegółowy, dodając podpunkty.. Dalsze losy niewidomej dziewczynki - Katarynka''.. Zredaguj w zeszycie szczegółowy plan wydarzeo opowiadania na temat śmiesznej pomyłki, z której wynikło zamieszanie.. Ucieczka na Kretę: a) wynalazek ucznia, b) zazdrość Dedala, c) śmierć Talosa,d) ucieczka z Aten.. 1.Spotkanie z cyklopem.. Pomysł zrobienia skrzydeł.. Przyjęcie z fajerwerkami Na podstawie stworzonego planu opowiedzcie historię małżeństwa pana PiotraAnswers: 3 on a question: Na podstawie podanego planu ramowego napiszcie w zeszycie plan szczegółowy, dodając podpunkty.. Przyjęcie z fajerwerkami Na podstawie stworzonego planu opowiedzcie historię małżeństwa pana PiotraCorrect answers: 1 question: Na podstawie podanego planu ramowego napiszcie w zeszycie plan szczegółowy, dodając podpunkty.. 4.Prosze o szybką pomoc!. Poznanie przyszłej żony i przygotowania przedślubne 2.. Przyjęcie z fajerwerkami Na podstawie stworzonego planu opowiedzcie historię małżeństwa pana PiotraCorrect answers: 2 question: Na podstawie podanego planu ramowego napiszcie w zeszycie plan szczegółowy, dodając podpunkty..

Według podanego planu ułóż go zgodnie z wydarzeniami czyli plan wydarzeń.

Przykład prostego problemu.. Pamiętaj, że kiedy masz napisać plan na podstawie tekstu to nie pisz tzw.Plan wydarzeń.. ramowy , nie szczegółowy !Zredaguj plan szczegółowy mitu "Dedal i Ikar" na podstawie planu ramowego: 1.. Wyjazd do majątku 3.. 2012-04-02 00:10:05; Ułóż plan rozmowy i na jego podstawie plan szczegółowy "Skrzydła mistrza Dedala".. Wyjazd do majątku 3.. 3.Powrót do domu na obiad.. a) Przykładowo:1.. Sława Dedala w Atenach: a) cudowne rzeźby, b) wynalazki.. Napisz przebieg bitwy pod Cecorą 1620 roku.. 4.Gościna u nimfy Kalipso.. Spisanie umowy dotyczącej spraw majątkowych.. Wyjazd do majątku 3.. 1)Ogólna prezentacja postaci .. Przybycie do dworku i wprowadzenie zmian 4.. 5.Przybliżenie sylwetki pana Tarkowskiego.. Do każdego punktu maja być podpunkty.. Przybycie do dworku i wprowadzenie zmian 4.. Poznanie przyszłej żony i przygotowania przedślubne.. Każdy punkt rozwiń w jednym akapicie .. Przyjęcie z fajerwerkami Na podstawie stworzonego planu opowiedzcie historię małżeństwa pana Piotraa) na podstawie podanego planu ramowego napiszcie plan szczegółowy, dodając podpunkty.. 2)Opis wyglądu zewnętrznego .. Przyjęcie z fajerwerkami Na podstawie stworzonego planu opowiedzcie historię małżeństwa pana Piotraa) na podstawie podanego planu ramowego napiszcie plan szczegółowy, dodając podpunkty..

2010-10-29 20:48:47; Zrobicie mi plan szczegółowy a tego planu ramowego?

W celu zachowania spójności tekstu zastosuj synonimy , omówienie i zaimki .. Według którego planu chciałbyś napisad opowiadanie?Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-05-29 12:02:13Pisanie p.r.. Poznanie przyszłej żony i przygotowania przedślubne 2.. Bezskuteczna prośba króla o powrót do domu.. Wyjazd do bogatej posiadłości pana Piotra.. Przybycie do dworku i wprowadzenie zmian 4. gotowania przedślubne 2.. Przybycie do dworku i wprowadzenie zmian 4.. Wyjazd do majątku 3.. Poznanie przyszłej żony i przygotowania przedślubne 2.. Ucieczka na Kretę.. 2012-09-14 14:35:50; Pytanie odnośnie planu ramowego prezentacji .Na podstawie podanego planu ramowego napiszcie w zeszycie plan szczegółowy, dodając podpunkty.. DAJE NAJJ Napisz plan szczegółowy na podstawie planu ramowego do tekstu żona modna.. 3)Cechy charakteru i .. Przyjęcie z fajerwerkami Na podstawie stworzonego planu opowiedzcie historięCorrect answers: 3 question: Na podstawie podanego planu ramowego napiszcie w zeszycie plan szczegółowy, dodając podpunkty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt