Quiz na temat lektury w pustyni i w puszczy

Pobierz

a) matka - Francuzką, a ojciec Polakiem b) matka - Polką, a ojciec Rosjaninem c) oboje byli Polakami 3) Kto zaplanował .Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Pierwowzorem Stasia był jedyny syn polskiego inżyniera - Mieczysława Gieniusza - pracującego przy budowie Kanału Sueskiego.. Test Twojej wiedzy!. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim .W pustyni i w puszczy - Test wiedzy.. Zapoznaj się z informacjami w poniższej prezentacji - znajdziesz tam też odnośniki do innych stron, gdzie znajdziesz więcej wiadomości, które mogą .. Można się więc domyślić, że do lektury zasiadałam głęboko zniechęcona.Świat przedstawiony w lekturze "W pustyni i w puszczy".. Lektury; Test w pustyni i w puszczy; REKLAMA.Streszczenie książki,,W Pustyni i Puszczy".. Z kolei pierwowzorem Nel była 10-letnia córka przyjaciela Sienkiewicza - Wandzia Ulanowska.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Zgłoś nadużycie.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.Test wiedzy na temat powieści KLASA 6: "W pustyni i w puszczy" - test 1 graj dalej lub zamknijSprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo..

Lektura: W pustyni i w puszczy.

Redakcja: Streszczenia.pl.. W pustyni i w puszczy.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera .. reklama ''W pustyni i w puszczy "-quiz Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Na początku patrzyłam na nią przez pryzmat obowiązkowej lektury szkolnej i opowieści starszych koleżanek, które współczuły mi konieczności czytania tej książki.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Sprawdź, ile pamiętasz!. utrwalisz sobie wydarzenia opisane w książce w krótkim filmiku, dołączonym do prezentacji, wykonasz notatkę i rysunek.. Nigdy go nie odnaleziono.. Przewiń.. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. W pustyni i w puszczy najbardziej spodobał mi sie bohater o imieniu Staś.Miał wiele zalet a mało wad.Zaimponował mi w wielu sytuacjach np. gdy zabił lwa strzelając z sztucera , gdy wybrał się sam po lekartwo dla chrej Nel.Był barzdo madrym i rozsądnym chłopakiem,pomimo 14-czternastu lat zachowywał sie jak dorosły mężczyzna.Był polakiem .W pustyni i w puszczy ukazywała się w odcinkach w "Kurierze Warszawskim" w latach , po raz pierwszy jako całość została wydana w 1911 roku.. Test: Aby zjednać sobie przychylność Mahdiego trzeba było: a) uczestniczyć w modłach ..

Co oczywiste z ...Test w pustyni i w puszczy.

W pustyni i w puszczy.. Podczas fatamorgany na pustyni Staś ujrzał: a) swego ojca b) miasto Medinet c) Nil d) małą oazę .Potrzebuję 10 trudnych pytań do lektury "W pustyni i w puszczy" wraz z odpowiedziami.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Rozwiąż test.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. "W pustyni i w puszczy" to książka męczarnia dla piątoklasisty.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. napisz rozprawke na temat tego jaki jest cel poszuki.. 24 godziny temu; .. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Podstawowa; Język polski; Lektury; 13.05.2019 16:25.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Dzieciaki mają potworną uciechę, ale z filmu nie zapamiętały nic.. Brakuje odpowiedzi.. W pustyni i w puszczy - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury W pustyni i w puszczy.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

W pustyni i w puszczy.

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyRozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - W pustyni i w puszczy8 ciekawostek o książce "W pustyni i w puszczy".. Rozwiąż test!Na tym, aby podczas drogi do domu zwiedzić pustynię.. Wymień 10 najważniejszych wydarzeń "W Pustyni i w Puszczy" Test w pustyni i w puszczy; najciekawsze fragmenty w pustyni i w puszczy; .. Brakuje odpowiedzi.. Epoka: Młoda Polska (modernizm) Autor: Sienkiewicz Henryk.. 2011-02-17 07:45:56; Napisz 15 zdań na temat Puszczy Białowieskiej!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Odpowiedz na wszystkie pytania.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Część 1W pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test..

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.

Informacje.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Rozwiąż test!Quizy Lektura szkolna: "W pustyni i w puszczy" Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. .ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa.. Tagi dla tego testu: nauka, książki, lektury, wiedza, test.. Chłopca porwali handlarze niewolników.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Film z 1974 roku bez polskich napisów również, zwłaszcza gdy trzeba na miejscu dorabiać dialogi do bełkotu beduinów, Chamisa, Idrysa i Gebra.. pytanie 1 z 10.. POMOCY !. 1.Akcja powieści rozgrywa się w: Amazonii.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Zgłoś nadużycie.. Na tym, aby upolować rzadkie zwierzęta.. Na tym, aby tata był z niego dumny.. Napisz szkic krytyczny na temat: "Aldona .Praca klasowa "W pustyni i w puszczy".. Podstawowa; Język polski; Lektury; 22.10.2018 19:22.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. 30 Super!W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy.. Tagi #wpustyniiiwpusczy #lektury #lekturyszkolne #sienkiewicz #henryksienkiewicz Inne tryby testu.W pustyni i w puszczy - - Test.. Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.Książkę "W pustyni i w puszczy" przeczytałam w 4. lub 5. klasie podstawówki.. 1) King to nazwa a) psa b) słonia c) podróżnika d) lwa 2) Głównym z porywaczy dzieci był a) Kali b) Linde c) Fumba d) Idrys 3) Staś Tarkowski ma lat a) 15 b) 14 c) 13 d) 16 4) Nel Rawlinson ma lat a) 10 b) 8 c) 7 d) 11 5) Kali pochodzi z ludu a) Wa-hima b) M`Rua c) Faru d) Fumba 6) Nel jest z pochodzenia a .Witaj na stronie Quizz.pl.. Aby zebrać jak najwięcej ciekawych roślin.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt