Sprawdzian z opowieści wigilijnej

Pobierz

Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Wydarzenia przedstawione w Opowieści wigilijnej rozgrywają się w Londynie.. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Pytanie 1 /10.. Przedstawiamy Wam wzor sprawdzianu z lektury pt."Opowie .. 5.Jak sie nazywal drugi duch?. (2 pkt) Uzasadnij, że postępowanie Scrooge'a zmieniło się pod wpływem .Opowieść wigilijna 17 "Jest taki dzień, bardzo ciepły, Święta Bożego Narodzenia choć grudniowy"3 17.. Wyślij zgłoszenie .test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOpowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Wanisz 3 lata temu.. Po co przyszedł siostrzeniec Scrooga ?. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. UWAGA!. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?.

Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?

Jest to opowieść o człowieku, który poprzez swoje działania i negatywne cechy, staje się nieszczęśliwy i samotny.Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona - Sofokles 3Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: ę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Dickensa Opowieść wigilijna.. Kto jest autorem książki ''Opowieść wigilijna'' 2.w jakim mieście toczy się akcja książki 3.kto jest głównym bohaterem książki 4.W okresie jakich świąt toczy się akcja książki ?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. OPOP-Q00-1904 Strona 13 z 36 Zadanie 8.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Powtórz wiadomości z lektury i przekonaj się czy wiesz już wszystko o "Opowieści Wigilijnej" Karola Dickensa.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..

sprawdzian z opowiesci wigilijnej nowa era ... Kim byl Tumnus?

A)_ 1.W jakim miescie toczy sie akcja?. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Skomentuj.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. POWODZENIA.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Udostępnij.. Test składa się z 15 pytań.. Quiz w Poczekalni.. "Opowieść wigilijna" - test trudny.. 2.Kim był główny bohater?. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka zawiera pełen tekst lektury.. Quiz w Poczekalni.. 6.kIm był gółówny bohater 7.. Skomentuj.. 3.Z kim mieszkał?. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Marceloli 4 lata temu.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test..

Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.

niezwykłe właściwości:.Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgOdpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Przerwij test.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Można się lekko do tego przyczepić ;).Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (podstawówka).. 3.Duch.Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze gdyż uważał to .Wydanie Opowieści wigilijnej kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Zwłaszcza naKsiążka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze, gdyż uważał to za święto wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.Geneza utworu i gatunek.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. "Opowieść Wigilijna" test z lektury..

Przekonaj sie sam!Sprawdzian z "Opowiesci wigilijnej" Karola Dickensa.

CZĘŚĆ PIERWSZA ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pierwszym duchem, który odwiedza Scrooge'a, jest duch jego zmarłego wspólnika, Marleya.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?1.. Przetestuj swoją wiedzę.Wybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. To nie ulegało wątpliwości.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. .Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. 5.Gdzie pracuje główny bohater książki ?. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Rozwiąż test!192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. 8. z kim mieszkał główny bohater 9. kto odwiedził w nocy scoorga ?TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .sprawdzian z opowieści wigilijnej nowa era.pdf (22 KB) Pobierz.. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt