Obliczenia zegarowe klasa 2 sprawdzian

Pobierz

autor widoczny zalogowaniu .Rok przestępny przypada co 4 lata, wtedy, gdy liczba oznaczająca rok jest podzielna przez 4.Wyjątkiem są te lata, gdy liczba wyrażająca rok dzieląc się przez 100 nie dzieli się przez 400, np. 1700, 1800, 1900 (dzieli się przez 100, ale nie przez 400), czyli 1700, 1800 i 1900 nie były latami przestępnymi.. Chce sprawdzić, czy po wielu ćwiczeniach dzieciaki poradzą sobie z określaniem, ile dni ma dany miesiąc.. 6 Linie prostopadłe mają jeden punkt wspólny.. Mama Czarka umówiła się do fryzjera na godzinę 16:00.. • 3 kwadranse .. Wpisz w koło nazwy pór roku i miesięcy.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. (po 1 p. za każde prawidłowe rozwiązanie) 11 - zapisywanie i porządkowanie chronologiczne dat - poprawnie zapisuje miesiące znakami rzymskimi - zna kolejność miesięcy 5 p.Klasa IV (2) Klasa V (1) Klasa VI (1) Klasa VII (1) Kodeks przedszkolaka (2) .. Dla uczniów, którzy uczą się odczytywania godzin, przygotowaliśmy kilka darmowych kart pracy do wydruku, które pomogą w opanowaniu tej umiejętności.. 7.Zacznij rozwiązywać test!. Rozstrzygnij, czy zdanie jest prawdziwe, czy fałszywe.Z tej wideolekcji dowiesz się: - jak obliczyć, ile czasu upłynęło od danej godziny, - jak ustalić, która godzina będzie po określonym czasie, - jak oblicz.SPRAWDZIAN Z EDUKACJI MATEMATYCZNEJ DLA KLASY II a Zad..

Obliczenia zegarowe.

Uzupełnij tabelkę, wpisując daty według wzoru.. 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Anna Madej Data publikacji 2016-05-06 Średnia ocena 0,00 Pobrań 429.. XX - IV - X -Obliczenia zegarowe - Zegarowe obliczenia - Obliczenia zegarowe - Obliczenia zegarowe - Obliczenia zegarowe - Obliczenia zegarowe - Obliczenia zegarowe.. Napisz ile to minut?. Zegar do nauki.Sprawdzian 2 Imię i nazwisko 5 23 0 26+35-14*29-36+47/2= % x 4 3.. Wypełniali go bardzo sprawnie.. Podróż trwała 2 godziny.. Quizy edukacyjne online dla dzieci Nauka odczytywania godzin na zegarze tarczowym i elektronicznym.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Obliczenia zegarowe.. Obliczenia kalendarzowe (2) Obwody figur płaskich (2) Obwód prostokąta i kwadratu (1) Odcinek (1) Odejmowanie (11) Odejmowanie liczb sposobem pisemnym (3) Odgłosy zwierząt (1) Odmiana przez liczby (17) Odmiana przez osoby (2)Obliczenia zegarowe • Klasa 2 • pliki użytkownika megan22 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • WITAMY W DRUGIEJ DZIESIĄTCE (45).jpg, WITAMY W DRUGIEJ DZIESIĄTCE (14).jpgCZAS NA ZEGAR cz.2 - karty pracy .. Jakiś czas temu prezentowałam gry zegarowe.. Obliczenia zegarowe.. Dodawanie jest przemienne i łączne.. Rozkład jazdy .. Od 1 września do 24 grudnia tego samego roku upłynęły…..

Zegary -obliczenia zegarowe.

dni.. 1 Ile godzin upłynęło od: od 9:00 do 12:00 - godzin od 13:00 do 16:00 - godzin od 7:00 do 19:00 - godzin Zad.. Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych; klasa 7; klasa 6; klasa 5; klasa 4; klasa 3; klasa 2; klasa 1; klasa 0; przedszkole; zajecia korekcyjne i rewalidacja.. Są to karty, które mogą posłużyć jako sprawdzian a także karty uniwersalne, gdzie samemu można zadać godzinę doTagi: zegary pełne godziny obliczenia zegarowe Opis: Sprawdzian × Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .Sprawdzian, który dzisiaj publikujemy, nie sprawił im większego problemu.. 1 Pokoloruj na żółto prawidłowe odpowiedzi.. Pobierz (doc, 59,0 KB) Podgląd treści.. Zadania z odczytywania wskazań zegara i kalendarza oraz wiele, wiele innych.SPRAWDZIAN Z EDUKACJI MATEMATYCZNEJ - OBLICZENIA ZEGAROWE Powodzenia!. Zapisz podane liczby za pomocą cyfr arabskich.. Scenariusz zajęć z matematyki w klasie VI Temat: Obliczenia kalendarzowe i zegarowe.. Cel ogólny: Diagnozowanie stopnia opanowania standardu - wykorzystanie wiedzy w praktyce ( analiza pracy uczniów klasy VI) Cele operacyjne: - odczytuje godziny na zegarze w systemie 24 godzinnymJimdo.. ZADANIA DLA CHĘTNYCH - KLASA 2 .. Koszt SMS 3.69 zł brutto Zobacz inne opcje płatnościczas , zegar, kalendarz • klasa 2 • pliki użytkownika Jutka_ak przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 29.jpg, obliczenia zegarowe.jpg1) Tata Wojtka wychodzi do pracy o 08:00, a Wojtek 3 godziny później..

Zaznacz godziny za zegarach.klasa 8.

a) 09:00 b) 12:00 c) 11:00 3) Wojtek jechał pociągiem do swojego brata nad .obliczania obwodu, 1 p. za obliczenia) 10 - wykonywanie prostych obliczeń zegarowych - poprawnie wykonuje proste obliczenia zegarowe 2 p.. Sprawdzian z edukacji matematycznej - obliczenia zegarowe kl. III 1.. Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.Zadania tekstowe- obliczenia zegarowe i kalendarzowe .. minut.. Imię i nazwisko ucznia:.. Zad.. Zadanie 3 Oblicz godziny i zapisz odpowiedź.. Uczeń ćwiczy odczytywanie wskazań zegara - godzin i minut w systemie 24-godzinnym.. Jarek jest o 3 lata starszy od Jurka.. 0%Odczytywanie godzin z tarczy zegara to umiejętność, którą dzieci powinny nabyć w klasie 2 - 3 szkoły podstawowej.. Była 10 minut przed umówioną godziną.Sprawdzian z edukacji matematycznej - obliczenia zegarowe kl. III _____ Data: 20.01.2014r.. Zegar Ćwiczenia z zegara.. Klasa 1 Matematyka.Ćwiczenia matematyczne klasa 2 Dziecko nauczy się mnożyć i dzielić, będzie doskonalić umiejętności dodawania, odejmowania, postrzegania przestrzennego.. Janek i Jurek mają razem 23 lata.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie..

• 3 kwadranse ...Obliczenia zegarowe.

Dziś rozpoczęliście lekcje o godz. 9:05, a skończycie o godz. 14:10.Obliczenia zegarowe kl. 3. czytanie; mnożenie i dzielenie; obliczenia zegarowe; Rekrutacja do szkół ponadpodstawowychSprawdzian ten traktuje głównie jako powtórkę.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Niestety, prawdopodobnie nie nada się on dla klasy III.do Aliego Mansour: jesteśmy tak naprawdę w tej samej klasie.. Dziś możecie pobrać 3 karty pracy do wykorzystania jako ćwiczenia lub sprawdzianik :) .. klasy 2-3 (4) Boże Narodzenie (3) dekoracje (3) .Łódź 24 marca 2010r.. Zadanie 2 Narysuj wskazówki na zegarach.. Tydzień ma 7 dni.. Dodawanie jest działaniem odwrotnym do dzielenia.. 2 Rozwiąż zadanie.. A moje nazwisko zaczyna się na W ; autor widoczny zalogowaniu 2016-09-06 12:55:06. jestem na 9 miejscu; autor widoczny zalogowaniu 2016-04-06 08:52:38.. Część 1.. Sprawdzian wiadomości w klasie 3-obliczenia zegarowe.. Ile to .Start MATEMATYKA Klasa 2 Zegar.. Tydzień ma 10 dni.. dlaccccczzzeeeeegggggooo!. O której Martynka była u babci?. W którym roku urodził .. Aby wyświetlić prawidłowe rozwiązania i wynik Twojego testu, wyślij SMS o treści AP.TFU4 na nr 73068 Otrzymasz dostęp do wszystkich klasówek i testów, oraz płatnych artykułów przez dwie godziny (120min)!. Uczeń klasy czwartej przeznacza w ciągu dnia 8 godzin i 3 kwadranse na naukę.. Linie prostopadłe mają wiele punktów wspólnych.. O której godzinie Wojtek wychodzi do szkoły?. Nastawiam zegar..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt