Opisz swój dzień po angielsku w czasie przeszłym

Pobierz

Opisuje wydarzenia, które dokonały się w określonym czasie w przeszłości.. Każdego dnia było bardzo słonecznie i gorąco, w związku z czym mogliśmy pływać w morzu i leżeć na plaży.. Jeśli chodzi o angielskie czasy przeszłe to największy problem przysparzać nam będą tu tak zwane czasowniki nieregularne.. 1 odpowiedź.. To nic trudnego!. Hotel był duży i piękny.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Zrobiłam zadanie domowe.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Pomóżcie!. W wolnym czasie czytam książki, szczególnie fantastykę.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. W przyszłości chciałbym studiować na AWF, być piłkarzem, a później trenerem.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPrzykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Zjadłam obiad.. W szkolę spędzam około 8 godzin.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Tematy; Ostatnie wpisy; Ostatnie tematy; Obserwuj; Ignoruj; Temat przeniesiony do archwium.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.opisz swój dzień w czasie przeszłym złożonym.. Po obiedzie mam czas wolny.. zadanie dodane 7 września 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa ..

Opisz swoj wczorajszy dzien po angielsku w czasie przeszlym.

następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Gdzie byłeś?. 10 cze 2013.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. kategoria: Nauka języka niemieckiego / forum: Pomoc językowa - Sprawdzenie.. Pogoda była świetna.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Naprawdę nie warto przepisywać tego "na żywca", lepiej pomyśleć chwilę i napisać coś swojego.. 6,953 wizyt.. Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości Aby mówić o czynnościach, które wykonujemy codziennie, co drugi dzień bądź tylko co jakiś czas przydadzą nam się przysłówki częstotliwości (frequency adverbs) .Obiad mam o 15:15.. Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?. Dann bin ich in die Schule gegangen.W szkole mam dużo znajomych i wydaje mi się, że jestem dość otwartą i lubianą osobą.. Następnie idę pograć sobie w gry komputerowe.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Czasem gram w gry planszowe i komputerowe.. Potem jem śniadanie.. Były tam 2 baseny, duży ogród, siłownia i restauracja.. Czasami wstawaliśmy wcześnie i szliśmy na wycieczki.Opis czasu Czas Past Simple opisuje przeszłe zdarzenia dokonane i nie ma związku z chwilą obecną.. oglądam ulubione seriale .napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów..

Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.

Dzień rozpoczynam pobudką o godzinie 7.00.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-06-01 19:43:32.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Czas Past Simple jest czasem przeszłym dokonanym.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; Opisz swój typowy dzień!. Jeśli używamy czasownika "to be" - "być" (formy przeszłe to was/were), wtedy szyk zdania wygląda następująco: Podmiot + was/were + reszta zdania np.:Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.. Na wstępie chcemy zaprosić Was do działu GRAMATYKA, gdzie każdy czas i jego użycie jest dokładnie opisane.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opisz swoje wakacje (po angielsku) w czasie Past Simple.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Zadanie: opisz 10 dni po 5 zdań po angielsku w czasie przeszłym swoje wakacje w formie 1 dzień 5 zdań pilne na jutroDescribe your weekend - Opisz swój weekend - angielski.. Budowa zdania w czasie Past Simple zależy od tego jaki stosujemy czasownik..

Opisz swój dzień w czasie przeszłym złożonym.

Wczoraj wstalam o godzinie szostej.. Jeżeli to się nie uda, chciałbym zostać nauczycielem WF-u.Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Następnie myję się oraz ubieram się.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Po południu poszłam do domu.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. Gestern habe ich einen ganz normalen Tag gehabt.Opisz swój wielki dzień po Angielsku (w czasie przeszłym) .. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Gdy wracam do domu najpierw jem obiad.. Wypracowanie jest na poziomie gimnazjum, może być pomocne jako podsumowanie tematu o czasie przeszłym Perfekt.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Czasowniki nieregularne w czasie past simple.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. 2017-03-26 14:04:16; Opisz swój typowy weekend po angielsku 2010-10-05 15:31:29; Opisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18:16:08Opisz swój dzień w czasie present simple ..

Czasy w języku angielskim 1.Mój dzień.

W domu odpoczywałam.. Proszę!. Nie ma tu żadnej logiki, trzeba je po prostu wykuć na pamięć (np. have zamienia się w had).Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Zdania twierdząceDodaj nowy 1. .. 84% Opis dnia w czasie .Zatrzymaliśmy się w hotelu "zielona plaża".. tydzień; 0 głosów.. Dominika Grabowska 11 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Więcej informacji o wymienionych niżej czasach uzyskacie klikając w odnośniki znajdujące się w nazwie każdego z nich.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. O 7.40 wychodzę do szkoły.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. My school day starts at 8 a.m.W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu.. uwzględnij odpowiedzi na pytania : co robiłaś dzień przed, co robiłaś godzinę przed, jak się czułeś, dlaczego tak się czułeś, kto tam był, kogo zobaczyłeś, jak sie czułeś po zobaczeniu tej osoby, jak się to wszystko skończyło.OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Codziennie wstaję o6rano.. Używamy przy tym konkretnych określeń czasu, np. wczoraj, dwa dni temu, trzy tygodnie temu, itp.Opis wakacji po angielsku: wstęp.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Minimum 15 zdań .Proszeę też wersje polską.Mam na imię Ania ( tu podasz swoje imię) i mam 12 lat ( wiek też podasz swój).. Co robiłeś?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt