Obsada filmu czarny łabędź

Pobierz

Czarny łabędź został wyreżyserowany przez Darren Aronofsky.Obsada: Mila Kunis jako Lilly .. 2010 Data premiery polskiej: 21 stycznia 2011 Tytuł oryginalny: Black Swan Czas trwania filmu: 108 min.. Gildia Gier Bitewnych.. Informacje; Obsada; Zgłoś; Cały film Czarny łabędź CDA Online Lektor PL Zalukaj tylko u nas zobaczysz bez limitu film Czarny łabędź CDA Online Full HD z napisami lub lektorem.Obsada: Natalie Portman, Mila Kunis, [.]. O filmie Film Czarny łabędź cda został wyprodukowany w 2010 roku w USA.. Wśród licznych nagród i nominacji wyróżnia się Oscar dla Natalie Portman za główną rolę.. "Czarny łabędź" to thriller psychologiczny rozgrywający się w środowisku nowojorskich tancerzy klasycznych.. Centrum Konwentowe.. Film w 1943 był nominowany do Oscara w trzech kategoriach z czego ostatecznie zdobył jedną statuetkę.. Najlepsze filmy » Po kłębku do nitki 1988 » Żądło 1973Czarny łabędź Reżyseria: Darren Aronofsky Scenariusz: Mark Heyman Zdjęcia: Matthew Libatique Obsada: Natalie Portman, Mila Kunis, Winona Ryder, Vincent Cassel, Barbara Hershey, Toby Hemingway Data premiery: 21 stycznia 2011Obsada: Natalie Portman, Mila Kunis, Vincent Cassel, Winona Ryder, Barbara Hershey, Janet Montgomery Antynomia wnętrza i zewnętrza, sztuki i życia to najbardziej ogólna i uniwersalna płaszczyzna znaczeniowa Czarnego łabędzia.Reżyseria: Darren Aronofsky..

Gildia Gier Komputerowych.Opis filmu.

Scenariusz: Andres Heinz, Mark Heyman.. Perfekcji, która nie polega jedynie na idealnym odtwarzaniu, ale zawiera w sobie pierwiastek chaosu.. Czarny łabędź został wyreżyserowany przez Darren Aronofsky.Obsada: Natalie Portman, Mila Kunis, [.]. Informacje Dramat, Psychologiczny Czarny łabędź oglądaj online wyprodukowano w 2010 roku w USA.. Główną postacią w filmie jest Nina Sayers, którą gra Natalie Portman.Czarny łabędź 2010 / Black Swan recenzja filmu recenzje filmów, obsada, filmy na dvd - Recenzje na All Film Reviews.. Wrażliwa Nina kocha taniec, który jest całym jej życiem.Opis (streszczenie): Film "Czarny łabędź" został uznany przez krytykę za jedną z najlepszych produkcji 2010 roku i jedną z najciekawszych w całej historii kina..

Film Czarny łabędź online: Oryginalny tytuł Black Swan.

Barbara .. "Czarny łabędź" to przede wszystkim opowieść o autodestrukcyjnym dążeniu do doskonałości.. Czas trwania: 103min.Film DVD Czarny Łabędź [DVD] - już od 19,99 zł recenzje i opinie, porównanie cen w 7 sklepach Zobacz najlepsze Dramaty w kategorii Filmy DVD na Ceneo.pl IMDb Ranking 8.0 668,565 głosów.. Produkcja: USA Gatunek: dramat.. Portman jako Nina, niesamowicie utalentowana, lecz groźnie niestabilna psychicznie balerina u progu sławy.. Natalie Portman wciela się w Ninę - baletnicę, która zaczyna rywalizować z nową członkinią zespołu tanecznego, Lily.. Film stawia pytanie, na które niezwykle ciężko jest odpowiedzieć - czy doskonałość jest możliwa, a jeśli tak, to za jaką cenę?Czarny łabędź CDA Online.. Najpopularniejsze gatunki » Dramat obyczajowy » Dramat psychologiczny » Komedia » Animacja.. Reżyser.. Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy Źródła, Requiem dla snu i Pi, otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji.Czarny łabędź 2010 gatunek Dramat Psychologiczny produkcja USA reżyseria Darren Aronofsky obsada Natalie Portman Mila Kunis Vincent Cassel więcej Film nawiązuje do jednego z najsłynniejszych na świecie przedstawień baletowych - "Jeziora Łabędziego".. Reżyser.. R. Twoja ocena: 0.. 7 1 głos.. Balerina Nina ( Natalie Portman) występuje na deskach teatrów w Nowym Jorku.Film Blu-ray Czarny łabędź [Blu-Ray] - już od 69,99 zł recenzje i opinie, porównanie cen w 2 sklepach Zobacz najlepsze w kategorii Filmy Blu-ray na Ceneo.plFilm w 1943 był nominowany do Oscara w trzech kategoriach z czego ostatecznie zdobył jedną statuetkę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt