Opis domu po angielsku słówka

Pobierz

W kuchni jest lodówka, kuchenka, zmywarka i segment.. Obok stoi stół.. Klasa 5 Angielski.Pomieszczenia i części domu po angielsku, z wymową.. first floor- pierwsze piętro.. Proszę czekać.List nieformalny po angielsku.. Opis osoby.. Olivia, studentka pierwszego roku filologii hiszpańskiej, pisze list do swojej przyjaciółki z Londynu na temat życia w Barcelonie.. a thin face - szczupła twarz.. farmhouse- dom w gospodarstwie rolnym.. Właśnie przeprowadziła się na rok za granicę, aby poznać język oraz zasmakować kultury katalońskiej.angielski meble i pomieszczenia w domu - Nazwy mebli po angielsku - vegetables - Pomieszczenia - dział5klasa6a - angielski - Angielski Społeczność Angielski PomieszczeniaPoznaj buildings budynki Słownictwo angielskie.. Kolejną ważną zasadą przy opisywaniu obrazka po angielsku jest to, iż powinniśmy zwrócić uwagę na to, gdzie i co znajduje się na poszczególnych częściach ilustracji.Powiedzmy więc, co widnieje po lewej stronie, prawej stronie, na dole, na górze, w samym środku, a także co dostrzegamy w tle.. bungalow - dom parterowy.. Ale od czego są marzenia?. Przy ścianie stoi szafa, telewizor i biurko.. Opisz poczególne części obrazka.. chalet - domek letniskowy.. Wybierz jedną z kategorii, która Cię interesuje, a następnie wybierz interesujące Cię słówka.Opis domu po angielsku.. W moim pokoju obok okna leży łóżko..

Opis domu po angielsku - wzór.

flat- mieszkanie.. Klasa 3 Klasa 4 Angielski.. Ucz się słówek online.. There is also a nice garden outside.W tym wpisie poznasz podstawowe słownictwo związane z tematyką miejsca zamieszkania.. Zapoznaj się z nazwami pomieszczeń i części domu po angielsku.. a wide face - szeroka twarz.Opis domu po angielsku.. Klasa 1 Klasa 2 Angielski zwierzęta.. wg Krzyho066.. Być może zdjęcia spiżarni, werandy czy obszernej garderoby wywołają lekkie zażenowanie.. Zapraszamy!. Recenzja po angielsku.. Bardzo podoba mi się mój dom.. ), są następujące: We wprowadzeniu/wstępie do opisu pokoju dobrze jest krótko określić ogólną charakterystykę tego konkretnego pomieszczenia.W poniższym słowniczku dowiecie się, jak poszczególnie części domu i pomieszczenia nazywają się po angielsku.. Ważne słownictwo w kategorii Budownictwo i architektura.Na podłodze leży mały dywan.. W łazience jest wanna, umywalka i sedes.. → Jak wygląda?. farmhouse - dom z gospodarstwem rolnym.. Kto wie, co szykuje dla ciebie los?. angielski > pisanie > Opis domu po angielsku.. Artykuł publicystyczny po angielsku.. Najważniejsze słówka angielskie podzielone na kategorie tematyczne.. a round face - okrągła twarz.. Opis domu/mieszkania.. terraced house- dom szeregowy.. Mój dom,pomieszczenia i rzeczy domowe po Angielsku klasa 5 Znajdź słowo.. List formalny po angielsku.. Rozprawka pros and cons po angielsku..

Opis po angielsku.

Baw się, ucząc się angielskiego!2.. Słownictwo - Dom; Przykład 1 .. chisel - dłuto hoe - motyka ladder - drabina lawnmower - kosiarka do trawy paintbrush - pędzel plane - hebel rake - grabie saw - piła spanner - klucz (maszynowy) tape measure - taśma miernicza; terrace - taras veranda - werandaOpis domu po angielsku - Kiedy opisujesz budynek/dom, zadaj sobie pytania pomocnicze: Where is it?. wg Czekoladova.. attic- strych.Przykładowy opis pokoju po angielsku.. angielski, pisanie, słownictwo pisanie andrew.. mansion block - luksusowy blok mieszkalny.Oznacza to, że mamy sąsiadów po obu stronach.. There is also.Słownictwo angielskie do matury: dom - opis domu i pomieszczeń, poziom podstawowyOpis pokoju po angielsku: industrialna sypialnia.. → Gdzie się znajduje?. a long face - podłużna twarz.. (Im dalej wędrujemy, tym chętniej wracamy do domu.). → Co tam robiłeś/aś lub widziałeś/aś?Najważniejsze zasady, jakimi rządzi się opis domu i pokoju po angielsku (i nie tylko w tym języku!. Portal językowy z archiwum testów z angielskiego, zasobami edukacyjnymi dla uczących się języka na różnych stopniach zaawansowania.. a triangular face - trójkątna twarz.. Opis miasta.. a square face - kwadratowa twarz..

E mail po angielsku.

Niektórzy ludzie uważają, że byłoby lepiej mieć trochę więcej przestrzeni wokół domu, ale moim zdaniem nie jest to problem.. Opis pokoju.. a heart-shaped face - twarz w kształcie serca.. loft - poddasze pantry - spiżarnia porch - ganek, przedsionek shed - szopa.. .Darmowa nauka języka angielskiego online.. Opis siebie.. Opis wakacji po angielskuWięcej filmów: słówek: dobrze, ale w domu najlepiej.).


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt