Wycena przesyłki międzynarodowej tnt

Pobierz

ZADZWOŃ: 801 002 771.Bez problemu możesz także wysłać paczkę kurierem TNT do Chin, Brazylii, Kanady czy Stanów Zjednoczonych.. Wysyłka TNT Express | TNT PolandTYP PRZESYŁKI: Przesyłka niepiętrowalna: 750 zł: Przesyłka Niestandardowa: 234zł : Teren odległy TEO: 250 zł : INNE: ZWROT DO NADAWCY : 100% KOSZTÓW PRZESYŁKI: List ręczny międzynarodowy : 25 zł : MAKSYMALNE WYMIARY PRZESYŁEK: paczka: 240 cm długości: paczka: 150 cm wysokości: paczka: 120 cm szerokości: paczka: 70 kg waga rzeczywistaTNT przesyłki międzynarodowe - niestandardowe, nietypowe i terminowe.. Korzystaj z usług TNT.. Poniżej znajdziesz wszystkie istotne informacje dotyczące oferty usług specjalnych TNT.. Zostań klientem.. Na stronie flypak.pl można wybrać spośród najlepszych firm kurierskich.. Skontaktuj się z nami.. Dokumenty i procedury przy wysyłce poza UE.. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją prośbę za pośrednictwem wiadomości e-mail w ciągu 15 dni roboczych.Poniżej znajdziesz wszystkie istotne informacje dotyczące oferty usług specjalnych TNT.. Dzięki współpracy z przewoźnikami i kurierami na całym świecie możemy zaoferować wysyłkę przesyłek do dowolnego kraju na każdym kontynencie.Cennik przesyłek zagranicznych znajduje się w zakładce "Wyceń i wyślij".. Oferujemy firmy kurierskie DPD, DHL, InPost, UPS, Fedex, GLS, Geis, Pocztex.. Dokumentacja odprawy celnej dla firmy - UPS..

Wycena i termin doręczenia przesyłki zagranicznej.

Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.. Doręczenia międzynarodowe nawet następnego dnia roboczego!. Sprawdź cennik przesyłki za granicę i nie tylko!Feb 25, 2022Składowanie przesyłki z Polsce (za każdą paczkę, za dzień) - 6,15zł (do 30kg), 12,30zł (do 70kg), 36,90zł (do 500kg), 61,50zł (ponad 500kg).. FAQ - Paczka do Anglii.. Znajdź wszystko co potrzebne do wysłania paczki — od usług i stawek po opakowanie i płatność.. Masz teraz dostęp do szerokiej gamy usług specjalnych, dostosowanych do Twoich potrzeb.. Jeśli masz do wysłania nietypową lub terminową przesyłkę zagraniczną - zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny.. Zarejestruj konto za darmo i dzięki polkurier.pl korzystaj z wysyłki najlepszymi firmami kurierskimi dostępnymi na rynku!Cennik oraz Przewodnik po usługach.. W celu wyszukania odpowiedniego przewoźnika obsługującego rynki międzynarodowe, należy w pierwszej kolejności podać wymiar, wagę przesyłki międzynarodowej oraz kraj jej dostarczenia.Poziom A: 13,50 PLN na przesyłkę Nowe kody pocztowe dla przesyłek do USA: Poziom B: 2,58 PLN/kg* (minimum 85,00 PLN) Nowe kody pocztowe w USA dla frachtu, natomiast wszystkie obecne kody pocztowa ODA/OPA nie zostały przeniesione do Warstwy C: Poziom C: 3,35 PLN/kg* (minimum 110,50 PLN)Tanie przesyłki zagraniczne..

Przewoźnik udostępnia także swoim klientom możliwość ubezpieczenia przesyłki.

Podając informacje dotyczące kraju docelowego (wraz z kodem pocztowym) oraz wagi, długości, szerokości i wysokości przesyłki, poznasz różne warianty cenowe dostawy.. Usługi Specjalne za pośrednictwem TNT: Dedykowany zespół ds. Usług Specjalnych jest gotowy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby stworzyć rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.Aby dokonać wyceny paczki do i z Togo, skorzystaj z opcji "Szybka Wycena".. UPS Access Point - przesyłki międzynarodowe z .Wybierając kuriera, warto się kierować relacją jakości i ceny.. Oferujemy dostawy "od drzwi do drzwi" w ponad 200 krajach, łącząc ludzi i firmy na całym świecie.. Pełny cenniku usług międzynarodowych znajdziesz w sekcji Dokumenty w zakładce "Pomoc i wsparcie" .Jesteśmy w stanie wysłać przesyłki ekspresowe z gwarancją dostawy na następny dzień roboczy do dowolnego kraju.. Jeśli jednak chcesz uzyskać dokument PDF z pełną listą nowych stawek za usługi TNT, podaj swoje dane poniżej.. Dokumentacja odprawy celnej dla TNT.. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.Zamawianie usługi zarówno krajowej, jak i międzynarodowej odbywa się w intuicyjnym formularzu, a jej wycena uzależniona jest od wagi, wymiarów paczki, miejsce jej doręczenia, wybranej opcji dostawy oraz szeregu możliwości dodatkowych, które odpowiadają na potrzeby klientów..

Na tej podstawie zostanie również przygotowana wycena usługi .Numer przesyłki.

Dowiedz się również o dostępnych usługach dodatkowych i opłatach dodatkowych, które mogą obowiązywać w przypadku Twojej przesyłki.. Składowanie przesyłki poza Polską (za każdą paczkę, za dzień) - od 44zł (do 30kg), od 88zł (do 70kg), od 264zł (do 500kg), od 528zł (ponad 500kg) - ostateczna cena może być wyższa.Przesyłaj elektronicznie dokumentację celną dla przesyłek międzynarodowych bez dodatkowych opłat.. Terminowo dostarczamy towary do miejsca przeznaczenia - niezależnie od tego, czy chodzi o paczkę, dokument czy paletę.. Specjalizujemy się w niestandardowych, nietypowych przesyłkach oraz terminowych.. 40% zniżki brzmi dobrze?. Rozpocznij nadawanie przesyłek.Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!. Wysyłka paczek.. Kurier TNT dostosowuje swoją ofertę do zmieniającego się zapotrzebowania klientów.. W tym przypadku musisz jednak pamiętać, że wysokość opłaty za tego typu usługę jest uzależniona m.in. od zadeklarowanej przez Ciebie wartości przesyłki.Za pomocą naszego systemu, mogą Państwo wycenić każdą przesyłkę (kopertę, paczkę, paletę).. Jesteśmy w stanie wysłać przesyłki ekspresowe z gwarancją dostawy na następny dzień roboczy .Aby wysłać przesyłkę międzynarodową TNT, wystarczy wypełnić formularz zamówienia, w którym wpisujemy najważniejsze parametry paczki takie jak waga, wymiary, kraj docelowy czy też wybrane opcje dodatkowe..

Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny na przesyłki zagraniczne do każdego zakątka świata.

Dokumentacja odprawy celnej dla osoby fizycznej - UPS.. - dla kierunków z wyjątkiem Francji +147,99 PLN brutto (120,32 PLN netto) - dla Francji +300 PLN brutto (243,90 PLN netto) Oferta dotyczy wyłącznie przesyłek jednoelementowych o maksymalnej wartosci 50 000 PLN.Przesyłki międzynarodowe.. Poznaj koszty przesyłki i czasy dostaw dla nadawanych i odbieranych paczekDzięki połączeniu TNT z FedEx udostępniamy nowe możliwości dostawy i więcej miejsc, do których możesz dotrzeć.. Wysyłamy przesyłki do 400kg o wymiarach maksymalnych 240x180x120cm - zapytaj o ofertę.Otrzymaj pełną listę stawek Aby szybko i łatwo otrzymywać wyceny przesyłek, zaloguj się do myTNT 2.. Poczta biznesowa.Cennik dotyczy przesyłek krajowych i międzynarodowych płatnych gotówką lub kartą (w wybranych punktach).. Otwórz konto FedEx i uzyskaj do 40% zniżki na przesyłki.Indywidualne stawki dla klientów regularnie nadających przesyłki Odbieramy paczki, aby zaoszczędzić Twój czas Natychmiastowa wycena online w myTNT 2 Rozpocznij nadawanie przesyłek WYŚLIJ PACZKĘ DO INNEGO KRAJU Wysyłaj paczki do Anglii Wysyłaj paczki do Niemiec Wysyłaj paczki do Francji Wysyłaj paczki do Irlandii Wysyłaj paczki do HiszpaniiWitaj w TNT Express.. Przesyłki ekspresowe.. Dzięki nowemu, ulepszonego narzędziu do rezerwacji myTNT zamawianie przesyłki jest teraz proste jak nigdy.. Wśród przesyłek krajowych i międzynarodowych znajdują się i małe koperty z dokumentami i wielkogabarytowe przesyłki.Przesyłki międzynarodowe dla Twojej firmy.. GlobKurier.pl to profesjonalny operator logistyczny, która umożliwia wysyłkę paczek i palet nie tylko na terenie Polski, ale też za granicę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt