Przysięga odc 200 i 201 streszczenie szczegółowe

Pobierz

Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Przysięga odcinek 202.. Przysięga odc.. W czasie snu babcia Gulperi opowiada jej bajkę o Dobrej Wróżce, która straciła rodziców, była prześladowana przez bandę złodziei i uciekając przed nimi wpadła w ramiona syna sułtana, tak samo poranionego przez życie, jak ona.. Wkrótce do domu Narin przychodzi syn właściciela, który właśnie wyszedł z więzienia.. Cemre w końcu zdobywa telefon i dzwoni do Emira.. Zeynep mówi Benal, by powiedziała mu prawdę!. Masal cierpi, a Kemal jest wściekły na Narin.Streszczenie odcinków, mecze na żywo.. "Kozacka miłość", odcinek 201 - STRESZCZENIE Streszczenie 201. odcinka serialu "Kozacka miłość" prezentuje się następująco: Koźma podróżuje do miasta z Siemianowem.. Powtórki dostępne są jedynie online.. Emir widzi, że Feride jest w niebezpieczeństwie i rusza jej na pomoc.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 584: Gulperi ucieka z Fatmą!. Fikriye umiera podczas operacji.. Kob.Streszczenie Emir znajduje nieprzytomną Reyhan.. Talaz jest okrutny dla Cemre, a Cavidan wścieka się, że Cemre zmusiła ją do porwania.. Galip każe swojej córce zniszczyć dowody jej udziału w wypadku Nihan.Przysięga odcinek 580: Pojawia się znajoma Gulperi, która ma zabrać ją za granicę!. Kemal z rodziną przenosi się do domu swojej matki..

Korona Królów streszczenie odcinka 385, 386, 387, 388.

[Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. 52: Mujgan spotyka się z Burhanem!. Przysięga 192.. Są szczęśliwi, próbują zapomnieć o porwaniu.. Komentuj .. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Kemal odkrywa podejrzane powiązania fałszywego sanitariusza z Asu.. Cemre żąda od Talaza, żeby skontaktował ją z Cavidan.. Streszczenie odcinka [29.06.2020] .. Już teraz przeczytaj streszczenie 202. odcinka Przysięgi, aby pozna szczegóły!. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Przysięga odcinek 201.. Jest wściekła, że Emir znów interesuje się byłą żoną.. Podsłuchuje rozmowę syna z Zaferem, a potem decyduje się zamordować Reyhan.. Okazuje się, że Feride raniła Umita.. Udostępnij.. Fikriye umiera podczas operacji.Po interwencji policji Kemal i Nihan muszą opuścić posesję podejrzanego mężczyzny.. Przysięga - streszczenia odcinków.. Reyhan idzie do nowej pracy.. Mert zostaje złapany na kradzieży samochodu!. 55: Mehdi zamyka Zeynep w domu!. Streszczenie.. Yonca przekazuje Talazowi informacje na temat Kemala.Przysięga odc.. 51: Zeynep mówi Mehdiemu, że powinni się przeprowadzić!. Czuje, że zawiódł rodzinę.201 i 202: Yonca śledzi Narin.. Otwiera szafę i pakuje rzeczy mamy do torby.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Prywatna rozmowa..

153 streszczenie szczegółowe Reyhan i Emir spędzają dzień z dala od domu.

Cemre szuka Reyhan, żeby się z nią rozmówić.. Feride przyznaje, że wolałaby, żeby jej mąż nie żył.. Dziennik Polski 24 .. Przysięga odc.. Postanawia go przeprosić!. Według naszych wyliczeń, ostatni odcinek tureckiej telenoweli powinien .. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. W trakcie drogi nieoczekiwanie.Przysięga - odc.. Oya chce pomóc Kemalowi naprawić relacje z Narin.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .Przysięga odc.. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.Serial Przysięga, który emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1 liczy 103 odcinki.. .Emir dowiaduje się, że Reyan nie jada już w domu.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Mehdi widzi ich razem i wpada w furię!. Następny odcinek.. 192 po polsku w internecie na VOD dostępna będzie pod adresem vod.tvp.pl.Kozacka miłość odc.. "Przyszedłem cię poinformować, że masz opuścić to miejsce, ale w zasadzie to możemy tu razem zamieszkać" - oznajmia przybyły.Narin jest przerażona, kiedy do jej nowego domu przychodzi syn właściciela, który właśnie wyszedł z więzienia..

Streszczenie odcinka [25.06.20] redakcja 21 czerwca 2020, 9:47Przysięga 551 streszczenie szczegółowe.

Emir prosi Reyhan o rozmowę i pyta o tajemniczą płytę CD.. Przyłapuje ją na kłamstwie!. 52: Mujgan spotyka się z Burhanem!. Cemre musi usługiwać Talazowi.. Przysięga -.Odcinki.. Serial Promyk Nadziei VOD - powtórki w internecie.. Próbuje się buntować, ale Talaz uświadamia jej, że została sama i ma tylko jego.. Przysięga 192 wyemitowana zostanie w poniedziałek 15 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 50 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2020-06-11 21:10 .. Reyhan postanawia pomóc starszej pani, która sama musi poprowadzić restaurację.. Mert wchodzi do sali, w której leży Fikriye.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Emir zostaje w szpitalu, by czuwać przy byłej żonie.. StreszczenieCavidan jest oburzona na wieść o tym, że Reyhan śpi w pokoju Emira.. Odcinki za darmo i bez rejestracji udostępnia platforma TVP VOD (vod.tvp.pl).Streszczenie odcinków, mecze na żywo.. Sultan sprzedaje sklep i dom!. Kemal szykuje się do walki w sądzie o córkę.Narin cuci oszołomionego Kemala.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Emir wzywa karetkę i Umit trafia do szpitala.. Dziewczyna ucieka przed nim!Piosenka : Stachurski - Zostańmy Razem[Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc..

[Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 583: Yigit wręcza wróżce prezent!Zapraszamy na szczegółowe streszczenia.

Kemal jest zły, że Narin nie chce .Przysięga odcinek 201 streszczenie Narin jest przerażona, kiedy do jej nowego domu przychodzi syn właściciela, który właśnie wyszedł z więzienia.. Turcja .. Narin jest przerażona, kiedy do jej nowego domu przychodzi syn właściciela, który właśnie wyszedł z więzienia.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Cavidan postanawia pozbyć się Reyhan raz na zawsze.. Przysięga Odcinek 200 / Przysięga.. Już w sobotę wyemitowany zostanie trzynasty odcinek The Voice Kids 2020.. Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!. [Streszczenie + Zdjęcia] 4 lutego 2022Turkweb.pl 580: Akcja odcinka rozpoczyna się w szpitalu.. Wszystkie odcinki serialu Promyk Nadziei można oglądać zarówno w telewizji TVP 2, jak w internecie.. Lekarz mówi, że kobieta ma anemię z powodu nieprawidłowego odżywiania się.. Poprzedni odcinek.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1146: Humeyra przepytuje Kiymet!. Kemal jest zły, że Narin nie chce wrócić do domu.Wszystkiego dowiesz się w streszczeniu 200. odcinka Przysięgi!. Nigar nie może się doczekać obiecanych pieniędzy.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. 2020 Odcinek 598.. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. Z powodu zawrotów głowy, Kemal zostaje na noc u Narin.. Dociera za nią pod dom, który żona Kemala niedawno wynajęła, i od razu informuje o wszystkim Talaza.. Kemal jest zły, że Narin nie chce wrócić do domu.. Sefer zabiera płytę z nagraniem do firmy.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 573: Emir staje twarzą w twarz z Gulperi!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt