Opis pokoju po niemiecku

Pobierz

2) Ściany są pomalowane na biało 3) Na biurku stoi monitor oraz stojak .Czas na kolejny wpis dotyczący języka niemieckiego.. 1) Mój pokój nie jest bardzo duży ale jest przytulny.. Witryna internetowa.Opis pokoju po niemiecku; Podobne tematy (3) wakacje - opis wakacji, jak spędziłem -łam wakacje.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. poleca 80 % .. Przedpokój jak i toaleta dla gości wyposażone są w ogrzewanie podłogowe.Opisz swój pokój po niemiecku.. Nazwa.. Po prawej stronie stoją szafa, na niej telewizor, obok biórko.. Odpowiedz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Proszę o przetłumaczenie moich zdań na język niemiecki ale na poziomie 3 klasy gimnazjum.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Szukasz słówek związanych z meblami w swoim Zimmer (pokoju) -> kliknij tutaj.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis pokoju po Niemiecku.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Zaczęty przez dudu21 Dział Kompendium.. Potrzebuję odpowiedzi na takie pytan.Przykłady użycia - "pokoje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Dziś zajmiemy się umeblowaniem pokoju jak i nazwami pomieszczeń..

Opis pokoju po niemiecku.

Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Wszelakie błędy proszę zgłaszać w komentarzach, bądź sugestie.. Lampy w salonie są regulowane.. Stworzyłem dla Ciebie listę najczęściej stosowanych nazw mebli wraz z ich rodzajnikami oraz pomieszczenia po niemiecku.Przy okazji dowiesz się kilku innych cennych informacji.Zobacz r ównież opis pokoju po niemiecku .. Twój adres email nie zostanie opublikowany.. 87% List motywacyjny; Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. No to zaczynamy : ) !. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Słowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Prosty opis pokoju po niemiecku.. Z gory dzi.. Czeeść wam.. Napisz po niemiecku a nastepnie niezej to samo tylko po pols…Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku.. Obok biórka stoi biórko na którym stoi komputer.. Na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Biurko stoi na prawo w kącie.Opis pokoju po niemiecku Poniżej przedstawiam Ci opracowany opis pokoju po niemiecku..

Reszta - pomieszczenia po niemiecku.

Bardzo was proszę jest to dla mnie bardzo ważne.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 108792 Lipiec 30, 2008, 12:25:19 pm wysłana przez dudu21 "Opis układu równaniami" Zaczęty przez NEtyk Dział Zadania.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Links an der Wand hangt ein Bild.Opis pokoju po niemiecku - zwroty, przyimki, przykłady.. Zadanie z angielskiego odpowiedzi: 2; Napisz słowniczek (6-8) wyrazów związanych ze światem Afryki w lekturze pustyni i w puszczy odpowiedzi: 1; Napisz czego domagały się ideologie socjalizm i nacjonalizm odpowiedzi: 1; Poniżej znajdziesz szereg pytań.pokój - das Zimmer, - piwnica - der Keller przedpokój - die Diele salon - der Salon, -s strych - der Dachboden sypialnia - das Schlafzimmer toaleta - die Toilette wc - das WC.. W salonie mamy parkiet.. Niemiecki opis pokoju.OPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. Polish Ziemska biosfera jest jak pałac, kontynenty to pokoje , a wyspy to mniejsze pomieszczenia..

Przykładowy opis pokoju.

Opis pokoju po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Proszę o nie używanie translatora tylko tworzenie własnych tłumaczeń.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Opis pokoju po niemiecku, czy mógłby ktos szybko przetłumaczyć dla mnie tr kilka zdań?. zadanie dodane 9 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika Karolina12fr (10) [Szkoła średnia]Opis po niemiecku Opis miejsca po niemiecku Opis pokoju po niemiecku - wzór z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Z góry dziękuję !Cześć Potrzebuje pomocy.najlepiej na wczoraj muszę napisać na niemiec opis pokoju.rnMój pokój jest mały, ale jasny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt