Test z lektury czerwone krzesło samequizy

Pobierz

Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Magiczne drzewo.. a) gitarą elektryczną b) skrzypcami brata c) fletem Tosi d) akordeonem 2) Jak brzmiało nazwisko bohaterów lektury?. Autorem książki "Magiczne drzewo.. Jak się nazywają dzieci?. B. Mama zepsuła flet, ponieważ wyprała go razem z plecakiem Tosi.. Najpopularniejsze lektury.. wg Masaleckamagda.. Czerwone krzesło" jest: Aby ciotka nie mogła opowiedzieć prawdziwej historii, dzieci za pomocą czarów: Wybierz fałszywe zdanie.. Na początek coś prostego.Test wiedzy ,,Magiczne drzewo"- ,,Czerwone krzesło | sameQuizy.Test magiczne drzewo czerwone kszesło.. Odpowiedzi na podane niżej pytania prześlij na moją skrzynkę do 2 czerwca do godz. 20.. Z sufitu kapała woda.. Magiczne Drzewo Przebij balon.. 1 Jak nazywa się seria książek do której należy Czerwone krzesło.. Ja jestem w klasie 5, a tam pisze, że to jest test dla klas 4.. Balladyna: Juliusz Słowacki: Rozwiąż test: W pustyni i w puszczy .Test wiedzy z lektury Pan Tadeusz (Adam Mickiewicz).. Jak dobrze pamiętasz treść książki "Magiczne drzewo.. a) czuły się szczęśliwe , że posiadają magiczny przedmiot b) czuły strach z powodu rozbitej szyby c) czuły niepokój, gdyż spotkały się z czymś dla nich niepojętymTest z lektur z ,, Opowieści z Narnii" ,,Magiczne drzewo i czerwone krzesło "..

czerwone krzesło lektura.

podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to twój wynik końcowy.Test wiedzy na temat powieści "Magiczne drzewo.. Magiczne drzewo Odkryj karty.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kordian Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!. Czerwone krzesło" - test 1Magiczne Drzewo - Czerwone Krzesło (książka i film) - przetestuj swoją wiedzę.. Klasa 3 Polski.. 1) Czym w czasie burzy bronił się Kuki?. O co toczy się spór między Soplicami a Horeszkami?. Nikogo nie było w domu: jego dwunastoletniego brata Filipa, ani jedenastoletniej siostry Tosi.Czy rozwiążesz ten test na podstawie książki Magiczne drzewo Czerwone krzesło.. Sprawdź, ile wiesz!. a) gitarą elektryczną b) skrzypcami brata c) fletem Tosi d) akordeonem 2) Jak brzmiało nazwisko bohaterów lektury?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Czerwone krzesło - Quiz.. Kto okazał się księdzem Robakiem?. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!A.. Preview this quiz on Quizizz.Bardzo fajny test z lektury, trochę za prosty i szkoda, że nie ma pytań, na które trzeba coś napisać.. Rozwiąż test!Czy rozwiążesz ten test na podstawie książki Magiczne drzewo Czerwone krzesło.. 7 months ago.Test Z Książki Magiczne Drzewo Czerwone Krzesło Samequizy Quiz z lektury magiczne drzewo - czerwone krzesło..

Magiczne drzewo czerwone krzesło-test DRAFT.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.klasa 4 Lektury uzupełniające "Magiczne drzewo.. To play this quiz .Temat: Sprawdzian ze znajomości lektury - "Magiczne drzewo.. Czerwone krzesło" Andrzeja Maleszki Uwaga!. Waga oceny 1.. Będę tu zawsze sprawdzać swoją wiedzę.Testy z lektur na najwyższym poziomie!. 1) Wymień imiona dzieci, głównych bohaterów.Pobierz plik test_z_lektury_magiczne_drzewo_olbrzym_samequizy już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Czerwone Krzesło" to dla dzieci przede .Najbardziej kompletny test z lektury Kordian jaki znajdziesz w sieci.. (Bez cioci maryli)Czy rozwiążesz ten test na podstawie książki ,,Magiczne drzewo Czerwone krzesło"?. Quizya) Krzesło zaczęło podskakiwać b) rozbita szyba z powrotem był cała c) Krzesło połamało się 12) Jak czuły się dzieci, kiedy leżąc w łóżku rozmyślały o Czerwonym Krześle?. I. Dziewięcioletniego Kukiego obudziła o dwunastej w nocy burza.. Gdzie mieszkają Kuki, Tosia i Filip z rodzicami.. :) Szczególnie podobają mi sie dzwięki gdy zaznaczam dobrą odpowiedz.. ( oprócz książki wykorzystaj audiobook, streszczenie, film).. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury - Magiczne Drzewo - Czerwone krzesło..

Test z lektury magiczne drzewo czerwone krzesło.

Streszczenie.. a) Russ b) Ross c) Moss d) Koss 3) Dokąd jechało krzesło, które znalazł Kuki?Sprawdzian znajomości lektury Magiczne drzewo, Czerwone krzesło Andrzeja Maleski Zawiera 13 pytań.. a) Russ b) Ross c) Moss d) Koss 3) Dokąd jechało krzesło, które znalazł Kuki?. Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Test składa się z 15 pytań.. a) na skup starych mebli do Krakowa b) na targi mebli do Gdańska c) do Wrocławia 4) Gdzie .Czerwone krzesło - Test.. Magiczne Drzewo Teleturniej.Magiczne drzewo czerwone krzesło-test Quiz - Quizizz.. 1) Czym w czasie burzy bronił się Kuki?. Pytania.. D. Tosia sama zepsuła flet, gdy jej plecak spadł ze schodów w szkole.. Magiczne drzewo - kartkówka z lektury.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. A but sanki szafę kredkę kostkę do gry krzesło b but sanki kredkę krzesło c but sanki szafę kredkę ołówek kostkę do gry krzesło 2 Kim z zawodu byli Rossowie.Chociaż lektury szkolne zazwyczaj nie kojarzą się uczniom za dobrze, nie warto do wszystkich podchodzić z niechęcią.. Jak Dobrze Znasz Tresc Lektury Magiczne Drzewo Czerwone Krzeslo Sprawdz Sie Samequizy .. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Czerwone krzesło"?

Quiz z lektury magiczne drzewo - czerwone krzesło.. Magiczne krzesło spełniało tylko dobre życzenia.23 Questions Show answers.. Książka "Magiczne Drzewo.. Magiczne krzesło miało czerwony kolor.. Czerwone krzesło.. Kto jest autorem książki?. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Gimnazjum Dorośli Liceum Technikum Polski Magiczne drzewo..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt