Uniwersytet szczeciński wydział prawa

Pobierz

W celu skorzystania z porad prawnych Kliniki Prawa WPiA US niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, złożenie odpowiednich oświadczeń i wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.. Jego siedziba znajduje się przy ul. Narutowicza 17A, 70-240 Szczecin, PolandStrona Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego .. Uprzejmie informujemy, że w dniach od 21 października 2019 r. do 24 października 2019 r. zostaną uruchomione (poprzez e-dziekanat) zapisy na specjalności realizowane od semestru letniego roku akademickiego 2019/2020.Apr 13, 2022Uniwersytet Szczeciński Wydział Prawa i Administracji ul. Narutowicza 17a 70-240 Szczecin (+48) 91 444 28 26. .. Uniwersytet Szczeciński Wydział Prawa i Administracji.. Kierunki studiów Prawo oraz Administracja posiadają pozytywną ocenę programową Polskiej Komisji Akredytacyjnej.. 91 444 28-59.Klinika Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego Jak uzyskać pomoc?. Studenckich (Dziekanat) Wydział Prawa i Administracji.. 307Wydział Prawa i Administracji US.. Sala symulacji VR powstała w .Rekrutacja 2022/2023.. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra naukowa, naukowcy i praktycy,Uniwersytet Szczeciński Wydział Prawa i Administracji ul. Narutowicza 17a 70-240 Szczecin (+48) 91 .Sylabusy - Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego Sylabusy Strona główna Sylabusy Sylabusy obowiązujące Prawo - Studia Stacjonarne Prawo - Studia Niestacjonarne Prawo - Studia III st..

Jeżeli chodzi o potencjał naukowy, to wydział prawa Uniwersytetu Szczecińskiego jest na 12. miejscu.

Wydziały US: Wydział Humanistyczny; Wydział Matematyczno-Fizyczny; Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania .. Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna na Wydziale Prawa i Administracji US przyjmuje dokumenty w godzinach 9:00-11:30, na Wydziale Prawa i Administracji US przy ul .May 31, 2022Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego mieści się w dwóch własnych budynkach o łącznej powierzchni całkowitej 7.660,50 m2 (7094,50 m2 powierzchni użytkowej), przekazanych w 1990 i 1992 r. z zasobów Ministerstwa Obrony Narodowej.. Egeria Edukacja.. Wydział Nauk Ścisłych i PrzyrodniczychWydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.. (091) 444 28 46.Narutowicza | Dział Obsługi Studenta.. W Młodzieżowym Uniwersytecie Prawa nie stosujemy weryfikacji wiedzy w tradycyjnych formach tj. klasówek, testów czy egzaminów ustnych tak jak to miejsce w szkołach powszechnych.. Projekty - Akademia Młodego Prawnika - Prawniczo-Ekonomiczna Akademia Złotego Wieku - Projekt NKCK Acta Iuris StetinensisWydział posiada uprawnienia do nadawania tytułu doktora nauk prawnych oraz doktora habilitowanego.. 91 444 28 27 (preferowany kontakt poprzez e-mail) Obsługa administracyjno-techniczna - mgr Adriana TomczykStudia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.. Budynek główny Wydziału znajduje się przy ul.SZCZECIN-sala wykładowa Uniwersytet Szczeciński, Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania ..

Wydział Prawa i Administracji US; ul. Narutowicza 17A, 70-240 Szczecin;WPiA jeden z siedmiu wydziałów Uniwersytetu Szczecińskiego.

Dziekanat Narutowicza.. Kontakt do Dziekanatów.Studia 2022/2023 na kierunku edukacja artystyczna.. Strona internetowa Kliniki Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.. Piastów 40b.. Uniwersytet Szczeciński - rekrutacja na studia 2022/2023.. 12 kwietna na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się uroczyste otwarcie Sali symulacji wirtualnej rzeczywistości, która została wyposażona w symulatory ograniczeń osób ze szczególnymi potrzebami oraz wirtualnego miejsca zbrodni.. Tu dowiesz się jakie są kierunki studiów oraz jak wygląda rekrutacja.. Administracja - Studia I st. 91 444 28 50Uniwersytet Szczeciński Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego ul. Narutowicza 17a 70-240 Szczecin e-mail: Kierownik Kliniki Prawa WPiA US dr hab. Mariusz Nawrocki ul. Narutowicza 17a, pok.. 202 email: tel.. Tu dowiesz się gdzie studiować, jakie zdawać przedmioty na maturze, jaką wybrać uczelnię oraz jaka praca po studiach.Prawo Administracyjne i Samorządowe - Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego Prawo Administracyjne i Samorządowe W sprawie rekrutacji i innych pytań odnośnie studiów podyplomowych na kierunku "Prawo Administracyjne i Samorządowe" prosimy dzwonić pod nr tel..

Zasady udzielania poradFeb 3, 2022Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego - jeden z siedmiu wydziałów Uniwersytetu Szczecińskiego.

Ogłoszenia Dziekanatu.. Czytaj więcej → 19 CZE 22Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Szczeciński 1 2 3 Studia na Wydziale Prawa i Administracji Zadbaj o swoją przyszłość i dołącz do studentów Wydziału Prawa i Administracji.. Gorzej wypadły tylko Uniwersytet Opolski - 18,99 i Uniwersytet Rzeszowski - 17,72. ul. Narutowicza 17A, 70-240 Szczecin.. 303 Zastępca Kierownika Kliniki Prawa WPiA US dr Aleksandra Klich ul. Narutowicza 17a, pok.. Uniwersytet Szczeciński jest największą uczelnią Pomorza Zachodniego, w której kształci się około 11 tysięcy studentów.. Sekcja ds.. Administracja II st. - Studia niestacjonarne Ekonomiczno-Prawny - Studia I st.Wydziały Wydział jest jednostką organizacyjną Uniwersytetu powołaną do organizacji, prowadzenia i koordynowania procesu kształcenia na kierunkach studiów przypisanych wydziałowi, współpracującą w tym celu z instytutami, które zapewniają obsadę zajęć przez kompetentnych nauczycieli akademickich.. Posiada także budynek w kampusie uniwersyteckim przy al.. Pierwsza trójka to Uniwersytet Mikołaja .13 kw.. Poczta; Zamówienia publiczne US; Kontakt; .. Administracja - Studia II st. .. Obsługiwane kierunki: administracja, prawo, prawo internetu i ochrony informacji, prawo medyczne, prawo służb medycznych.. Wydział posiada 30-letnie doświadczenie w kształceniu studentów..

W MUP wiedza weryfikowana jest na zasadzie studium przypadku.Wydział prawa Uniwersytetu Szczecińskiego jest na 14. miejscu - trzecim od końca - z wynikiem 19,13 pkt.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt