Rzeki i jeziora europy quiz

Pobierz

Kopia Rzeki Europy Rysunek z opisami.. Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Quiz o rzekach Quiz o morzach Quiz o Europie.. Rzeka Świętego Wawrzyńca.. Najdłuższa rzeka Europy to: Rzeki i jeziora świata.. Klasa 6 Geografia Mapa Europy.. Mmapa z rzekami w Polsce, test z wpisywanymi odpowiedziami.. 1.W tym kraju panują najlepsze w Europie warunki.. sonia.epicentrum 3 lata temu.. europa jeziora i morza Rysunek z opisami.. Numerem 3 na mapie konturowej Europy zaznaczono .Start studying Rzeki i jeziora.. Ilość pytań: 18 Rozwiązywany: 73435 razy.. Niziny i wyżyny Azji.. Wybrane rzeki Europy Rysunek z opisami.. Mapa polityczna Europy Rysunek z opisami.. odpowiedzi.. Jak nazywa się rzeka zaznaczona na mapie?. dopływ rzeki.. Mapa Fizyczna Europy cz.4 - jeziora, cieśniny, rzeki Rysunek z opisami.. ticzerek.. Start studying Mapa Europy wyspy, półwyspy i zatoki.. Kraje, półwyspy i morza Azji.. ujście rzeki.. Masz świetny pomysł na quiz?. wg Mdmowska.. rozgałęzienie rzeki.. wg Fasolastudent2.Klasa 7 Klasa 8 Gimnazjum Liceum Technikum Geografia Przyroda.. Dodaj quiz.Przygotowaliśmy dla naszych czytelników geograficzny quiz na temat słynnych europejskich rzek.. Odpowiedzi według kraju.. europa- jeziora Rysunek z opisami.. Które duża rzeka płynie do jeziora Ontario?. Rzeki w Polsce i w Europie.. Klasa 1 Klasa 2 Europa Polska quiz.Test wiedzy o sieci rzecznej Polski i Europy..

rzeki i jeziora świata.

Start studying Mapa Europy niziny, wyżyny i góry.. Charakterystyczną cechą dorzeczy Wisły i Odry jest ich asymetria.Europa: Kraje - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.jeziora i morza europy Rysunek z opisami.. 49% average accuracy.Rzeki w Polsce mapa.. Udostępnij.. Jak nazywa się rzeka zaznaczona na mapie?. Jeziora i rzeki Europy Rysunek z opisami.Jeziora - Flagi Europy - Mapa fizyczna Europy - Państwa Europy powstałe po 1989 - Geografia Europy - Stolice Europy - państwa Europy - stolice Europy .. Na mapie Europy literami A-G zostały oznaczone wybrane kraje.. wg Dziewunia.. Mapa Fizyczna Europy cz.4 - jeziora, cieśniny, rzeki Rysunek z opisami.. Podaj nazwę rzeki pokazanej na mapie.. To ujście powstaje w miejscu, w którym rzeka uchodzi do morza, gdzie są duże pływy, a materiał skalny naniesiony przez rzekę jest ciągle wypłukiwany.. Szukaj.. Jakie jezioro jest zaznaczone na mapie?. Trzeba odgadnąć, przez jakie państwo w Europie przepływa konkretna rzeka.. Rzeki Europy cz.2 Rysunek z opisami.. Niziny i wyżyny Azji.. 2.Funkcjonuje tam sieć kolei dużych prędkości TGV.Edit.. answer choices.Afryka - polozenie gor , wyzyn , wysp , jezior , rzek , podzial polityczny - KONTOROWKA.Mapa Europy rzeki, jeziora i morza..

rzeki i jeziora świata DRAFT.

Będziesz grać jako .. Myślisz, że jesteś w stanie.Technikum.. Europa - rzeki, jeziora, morza Rysunek z opisami.. Holandia.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. tosiakazmierczak.. Przyporządkuj poniszyn opisom nazwę państwa i odpowiadającą mu literę z mapy, np. 1.Islandia A.. Takie ujście mają Tamiza, Odra, Ren.. Jak nazywa się dopływ Wisły zaznaczony na mapie?. Europa cieśniny, jeziora, zatoki Rysunek z opisami.. Test wiedzy o sieci rzecznej Polski i Europy.. do rozwoju energetyki geotermalnej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt