Życzenia dla taty na urodziny śmieszne

Pobierz

Żyj mi wiecznie moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Poznaj ponad 30 pomysłów na śmieszne życzenia urodzinowe dla najbliższych.. Dziś jest święto Twoje, Tato, chcę Ci powinszować za to.. I niechaj samochód Twój sportowy przyprawi kumpli o zawrót głowy!. Tato, z okazji urodzin miłości bez liku,Prezent na urodziny dla taty Dla mego Ojca śle życzenia, w życiu samego powodzenia.. Szaleństw po sklepach i imprez do rana, małego kaca i na głowie barana.. Jesteś dobry dla mnie Tato.. Milionów na koncie i faceta miłego, dużo zabawy i wysiłku żadnego.. Niech panny idą za Tobą sznurem jak kotki za rasowym kocurem!. Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci serdecznie życzę!. A do tego wielką falą, z życzeniami teksty walą - super życia, spoko zdrowia, fury, chat, kasy mrowia!. Dzień radosny, dzień jedyny2 days ago1 day agoWspaniałych urodzin!. Więc się nigdy już nie zmieniaj!. Chcę Ci podziękować za to.. Wszystko, co miałeś mi poświęciłeś.. Z okazji Twojego Święta, drogi Tato wraz ze słowami największej wdzięczności zdrowia, sił i codziennej radościMłodzież uwielbia się śmiać, więc w tym przypadku, śmieszny wierszyk na urodziny z pewnością nie zostanie źle odebrany.. Nikt nie ofiaruje nigdy mi więcej.. W końcu każdy na zawsze pozostaje dzieckiem swoich rodziców.. Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij I rozkosznie zawsze śnij!. Kochany Tato, Żyj, nie licząc wcale lat, Wciąż z rozkoszą patrz na świat!.

Hmm… jakie mam złożyć Ci życzenia.

Dziś Ci więc daję swe serce w podzięce.. Wyślij kwiatyJan 11, 2021Tato, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!. Zabawa będzie do białego rana, Już słychać, że ktoś otwiera szampana!. Żeby każdego dnia były powody do radości i uśmiechów, by zdrowie nie zawodziło, a szczęście i przyjemność częściej zaglądały do Twojego domu!. Nigdy nie bądź smutny; badź zdrowy jak byk.. Żyj mi wiecznie moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Wspierasz mnie od urodzenia, więc się nigdy już nie zmieniaj!. Goście prezenty wręczają, Szczere życzenia z uśmiechem składają.. Wzruszające i śmieszne wierszyki dla taty.Śmieszne życzenia urodzinowe dla Danuty.. Tatku, Ty mnie życia uczyłeś.. Z okazji urodzin życzę Ci, Tato, żebyś nigdy się nie zmieniał.. Jesteś dobry dla mnie, Tato.. Kochany Tato, zacznę zwyczajnie - że z Tobą w domu zawsze jest fajnie.. Byłeś i jesteś dla mnie wzorem zarówno ojca jak i człowieka.. Najukochańszy Tato!Zobacz także: Śmieszne życzenia urodzinowe, które rozbawią znajomych do łez Życzenia urodzinowe dla taty W dniu urodzin Tatusia naszego, Życzymy mu życia najszczęśliwszego, Dużo zdrowia i marzeń.W dniu urodzin droga moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka - ślą buziaki!. Życzę Ci wszelkiej pomyślności, czasu na realizację Twoich pasji, jak najmniej trosk, a za to więcej radości i wspaniałego zdrowia..

Najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin.

Dzisiaj za wszystko chcę Ci podziękować i skromny bukiet kwiatów podarować.Apr 6, 20221 day agoSprawdź, jak sprawić radość tacie z okazji jego święta i jakie życzenia będą najlepsze z okazji Dnia Ojca.. Niechaj Ci nie brakuje floty.. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. Ile masz siły i czułości, Tato Tato, ile masz siły i czułości!Jun 18, 20223 days ago3 days agoŻyczenia urodzinowe, które na długo zapadają w pamięć.. Kochany Tato - zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszcz i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości.. Sukcesów w życiu, ciepła w miłości,Życzenia na urodziny taty.. Więc podziękować chcę Ci za to.. Życzę Ci Słońca na naszym niebie, Smaku, zapachu w codziennym chlebie, Ptaków, motyli i chwil radosnych, A w sercu zawsze zielonej wiosny!. by warte były Twego westchnienia.. Życzę Ci, aby w Twoim portfelu zawsze było dużo pieniędzy, a wokół Ciebie byli tylko właściwi ludzie.. Niczym nasz z osiedla król, jesteś trendy, jazzy, cool!Teściu, życzę Ci w dniu Twoich urodzin, abyś osiągnął wszystko, co zaplanowałeś i byś zawsze łatwo pokonywał wszelkie przeszkody.. Niech omijają Cię kłopoty.. Pozostań tym samym szlachetnym człowiekiem Teściu, gratuluję Ci urodzin!Śmieszne życzenia urodzinowe W dniu urodzin droga moja, Niech się śmieje buzia Twoja..

Tatusiowe urodziny, Wszyscy razem dziś uczcimy!

Kochany Tato - zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszcz i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości.Spełni się Twoje najskrytsze urodzinowe marzenie!. W życiu samych przyjemności, w duszy niechaj spokój gości.. Oto nasze pomysły na życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych - mamy życzenia poważne, śmieszne, życzenia prozą oraz wierszyki.Śmieszne życzenia urodzinowe dla dorosłych.. Przygotowaliśmy 32 pomysły na zarówno krótsze, jak i dłuższe wierszyki urodzinowe, dobre na tą okazję.. Sprawdź!Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych dzieci różnią się nieco formą, ale nadal wyrażają ogrom rodzicielskiej miłości i troski.. Wspierasz mnie od urodzenia.. A teraz Tatku zostaw wszystkich gości, Bo Córcia chce Ci życzyć samych radości!Na urodziny taty ślę życzenia, bo to nie jest bez znaczenia.. Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować, skromny bukiecik kwiatów darować.. I w deszcz, i w słotę, w smutku, w radości wspierasz i uczysz szczęścia w miłości.. Siłę ducha, myśli, nóg Niech jak dotąd daje Bóg!. Kochany Tato,W dniu imienin, drogi Tatku, zdrowia, szczęścia i dostatku.. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech w Twym sercu radość gości!. Zaznawaj ciepła i wygody na rodzinnym łonie!. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam..

Najpiękniejsze życzenia z okazji Dnia Ojca od córki.

Życzenia urodzinowe dla córki; Wierszyki dla taty na urodziny;Dzisiaj składam Ci życzenia, No bo Twoje święto jest, A więc Tato Pomyślności i radości Życzę Ci!. Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci serdecznie życzę!Uśmiech towarzyszy wiernie - moc uścisków masz ode mnie!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt