Ciekawe tematy prezentacji na informatyke

Pobierz

Wyszukaj ciekawostki dotyczące np. Windowsa czy Linuxa i prezentuj je tak, żeby ludziom gały na wierzch wyszły, bo nigdy nawet nie śniło im się o czymś takim.. To jeden z lepszych sposobów na zaktywizowanie słuchaczy.Jun 18, 2022Nie umieszczaj w prezentacji całych akapitów tekstu.. Sieci komputerowe.. Czasami tak bardzo zależy ci na dopieszczeniu graficznym prezentacji, że zaczynasz przesadzać.. Wymyślę temat własnej prezentacji na informatyke.. >> Zobacz też: Darmowe narzędzia do tworzenia prezentacji.. Witam, potrzebuję ciekawego tematu na prezentację na PO, tzn ma to być jakiś temat, który zachęci do dyskusji, podam jakie już były np. aborcja, eutanazja, hipnoza, nagrody darwina, atak na WTC itp. Macie może jakieś pomysły na ciekawe tematy które można by omówić.. Dowody, twierdzenie liczne przykłady zastosowań twierdzenia.. a) twoim hobby.. dajmy na to, interesujesz się rysunkami mangi, możesz opisać, skąd wzięło się to zainteresowanie, jak rysować mangę, historia tego itd.. b) coś na temat patrona szkoły c) o ulubionym zespole d) Twojej twórczości e) o zagrożeniach zanieczyszenia środowiska (bardzo popularny temat!. 2017-05-29 17:50:02; ASTRONOMIA!Nie ukrywam, jestem dobra z informatyki:D i zrobiłam prezentacje na temat "wyspy świata".. Historia firmy Microsoft i systemu operacyjnego Windows.Ciekawe 10-minutowe tematy prezentacji..

Wymyślę temat własnej prezentacji na informatyke.

Nie musisz być bliski, jeśli możesz być fascynujący!. Donald Ervin Knuth, amerykański matematyk, informatyk jest jednym z pionierów informatyki.. Programy optymalizujące pracę komputera.. Ma to na celu ograniczenie ilości niepotrzebnego tekstu na slajdach, co podnosi czytelność.. będę to robił w Powerpoincie.1: Prezentacja musi być spójna.. Na slajdach nie pisz całych zdań, a jedynie krótkie sformułowania w formie haseł, równoważników zdań, które będziesz rozwijać ustnie.. ma być spis treści i tytuł.. Co to jest modulowanie i symulacja, zastosowanie, fraktale.. Środowiska programistyczne.. Oczywiście można korzystać z innych źródeł, książek, czasopism komputerowych.. Programy narzędziowe stosowane w diagnostyceZobacz prezentację Twierdzenie Pitagorasa Twierdzenie Pitagorasa.. wyboru: Komputer a zdrowie - ergonomia pracy przy komputerze.. Kolory.. podajcie jakieś fajne pomysły.. Warto ograniczyć się do maksymalnie pięciu pasujących do siebie kolorów.. Uznał starobabilońską tablicę odwrotności sześciocyfrowych liczb sześćdziesiątkowych - za .Ciekawa prezentacja jest skonstruowana w taki sposób, by zachęcić publiczność do aktywności.. Hasła, nie zdania.. Zjawisko to rozciąga się na ogromną skalę, przede wszystkim wśród dzieci i młodzieży.. Mam książkę pod takim tytułem więc nie było trudno zrobić pracy na taki temat;) ale ty możesz wpisać w Google i ci się wyświetli od największej wyspy do najmniejszej.na jaki temat zrobić ciekawą prezentację na informatykę?.

Moglibyście mi podać jakieś ciekawe tematy?

Ten dotyczy bardzo interesujących zjawisk naukowych, o których wielu ludzi nie wie.. 2010-06-10 18:08:52; Jakieś ciekawe tematy na prezentacje z religii?. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Fotorelacje z klasowych wydarzeń (minimum 3 relacje w semestrze) 9.. Ten jest dokładnym przeciwieństwem "powiązanych tematów".. Dodajesz do slajdów rozmaite ikonki, mieszasz kolory, wykorzystujesz zdjęcia i masę fontów - chcesz żeby było ciekawie, ale gubisz przez to spójność.Śmieszne prezentacje.. Zobacz prezentację Wielcy matematycy Tales z Miletu, Pitagoras, Euklides, Archimedes, Fibonacci, Francois Viete, Jan Śniadecki, Blaise Pascal, Izaak Newton, Wacław Sierpiński, Jakub Bernoulli, Loonard Euler- Trojwymiarowa wizualizacja wnetrza pacjenta na podstawie MRI - Wspomaganie kierowcy samochodu w poruszaniu sie na drodze - Google earth - Roboty i sztuczna inteligencja - Rozrywka Informatyka to dziedzina tak potezna i rozlegla jak matematyka, wiec takich przykladow mozna mnozyc.wraz z użytkownikiem tegoż forum LovingBoy - em dostaliśmy zadanie domowe z informatyki.Zrobić prezentacje na temat Bezpieczni w cyberprzestrzeni.Prosimy więc o jakieś materiały albo o gotową prezentacje.. W przypadku kolorów dwie najważniejsze sprawy to: spójność i umiar..

Zbiór 95 zabawych prezentacji w formacie Microsoft Power Point1.

Wykorzystaj efekty animacji niestandardowej typu rzut, Określ przejścia slajdów.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.Napisano 15 Września 2010. nieśmiałość korony - Prezentacja badająca fenomen koron drzew rosnących w taki sposób .mam zrobić na informatykę prezentację na dowolny temat.. )Poniżej przedstawiono tematy i przykładowe odnośniki do informacji na ich temat.. ;) Proszę czekać.. ~black_angel~7.. Wprowadził terminy podłoga i sufit na funkcje zaokrąglające liczby rzeczywiste do liczb całkowitych odpowiednio w dół i w górę.. Czekam również na propozycje innych tematów związanych z informatyką i komputerami.. - Szkola-edukacja.pl.Też musiałam nad tym pracować ale nasz pani się rozchorowała ;) o programach internetowych dokładnie o bloga ,facebooku poszukaj na internecie ciekawych spraw .. Dlaczego /wybrana kwestia/ jest zła i jak na to zaradzić.. 6.Darmowa wersja pozwala na stworzenie trzech publicznych projektów z możliwością pobrania w formacie .jpg.. Nie pogardzimy reputamiSzukasz prac z Referaty z przedmiotu Informatyka?. Można to zrobić np. umieszczając na jednym ze slajdów pytanie, po czym wysłuchać opinii publiczności na wskazany temat, a następnie wygłosić w tej sprawie własne zdanie..

2011-02-11 16:39:22; znacie jakieś ciekawe tematy na prezentacje, na informatykę?

chodzi mi tutaj o urządzenia typu telefon komórkowy, telewizor, komputer itp. ale sądzę, że prostszym tematem będzie np. życie i twórczość jakiegoś sławnego człowieka.. na przykład ja robiłam kiedyś prezentację na temat Fryderyka Chopina.. robisz wtedy trochę o jego życiu, o twórczości, rodzinie.. takie najważniejsze informację.. ale możesz też zrobić prezentację np. o grzybach.. podziel je na jadalne i trujące .- informacje o najprzydatniejszych stronach internetowych: wikipedia, google, youtube, email (np gmail, hotmail), strony informacyjne/portale, o filmach filmweb/imdb, aukcje allegro, porównywarki cen ceneo, zakupy grupowe, portale społecznościowe nk, facebook, są jeszcze inne jak plotkarskie, humorystyczne, można o nich wspomnieć, ale konkretne …możesz np. zrobić o jakiś zwierzętach, technologi , byciu ekologicznym ,o jakims zdarzeniu historycznym , o roślinach, o elektronice , jak zmieniło się życie od jakiegoś czasu, lub o jakiejs książce lub filmie jest wiele różnych fajnych tematów mam nadzieję że pomogłam Adalyn teraz dosyć często poruszane:Uważam, iż masowe wprowadzanie Technologii Informatycznej powoduje całkowitą izolację społeczną ludzi uzależnionych od komputerów, zwłaszcza Internetu.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Apr 6, 2021Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. 2010-05-11 15:20:12; Znacie ciekawe tematy na prazentacje z religii?. Prezentacja*.. musze to mieć na jutro!. Rozwój sieci teleinformatycznej w Polsce i na Świecie.. Prezentacja*.. Prezentacja*.. podajcie jakieś fajne pomysły.prezentację zawierającą ok. 10 slajdów, która będzie zawierała zdjęcia, rysunki, tabelę, wykres.. Pięć problemów związanych z /wybrana kwestia/ i sposoby ich rozwiązania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt