Opisz swoją drogę do domu po niemiecku

Pobierz

O godzienie 18:00 ogladam telewizje i pije kawe.. Potrafisz opisać swój dom w języku niemieckim?. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Czy mógłby ktoś sprawdzić, czy dobrze opisałam po niemiecku swoją drogę do szkoły?. Czy to my jesteśmy niewychowani?. Palmer poznała tenisistę w swoim wieku w drodze do domu który był jeszcze większym fanem NSYNC.Przykładowy opis domu po niemiecku.. Przykładowy opis pokoju w języku niemieckim.Jak znaleźć swoją drogę?. Okolica jest spokojna i znajduje się tu wiele domów i drzew.opisz swoją drogę do domu uwzględniając wszelkie napotkane po.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 2012-01-30 20:07:35; Opisz swoją drogę ze szkoły do domu.. Fiszki .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Sprawdź jak nazywają się pomieszczenia domowe po niemiecku.Opis drogi do szkoly po niemiecku .. Moja droga do szkoły nie jest dluga .. Wychodzę z domu idę 5 minut prosto na przystanek .. Pytanie o drogę po niemiecku to pytanie o kierunek w którym mamy iść.. 2010-09-09 18:12:43; Opisz swoją pracę dorywczą (np. zbieranie truskawek w wakacje) ok. 10 zdań PILNE!. O 15:00 jem obiad.. Opis domu po niemiecku Nazwy pomieszczeń.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język .Opisz swoją drogę z domu do szkoły .. PO ANGIELSKU .Lekcja 14: Opis drogi..

... Opisz swój pokój po niemiecku.

Zapoznaj się ze zwrotami, które możesz wykorzystać w wypracowaniu.. Wysiadam z autobusu ktory zatrzymuje sie przy samej szkole .. Ide prosto i jestem w szkole .. Ruch uliczny nigdy nie jest duży.. Od 19:00 do 21:00 jestem na komputerze.. Ta wiedza wymaga od Ciebie nawiązania rozmowy i zrozumienia odpowiedzi.. Co do tego forum, to może i warto byłoby się coś z niego nauczyć, gdyby nie takie larwy jak Ty, które tylko przeszkadzają pokazując swoją wyższość nad gatunkiem ludzkim i marudzą, że ludzie się nie chcą uczyć.Opis siebie po niemiecku - dziewczyna.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Wystarczy, że zajrzysz na Fiszkotekę!. Wzór opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem.Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. 13,976 wizyt.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Jak powiemy "Katedra" w języku niemieckim?. Moja droga do szkoły nie jest długa ani nie skomplikowana.. Meine Mutter heißt Eva.Opisz swoj codzienny dzien po niemiecku +1 głos.. Jak wygląda Twój dom marzeń?. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opis domu po niemiecku Nazwy pomieszczeń.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Z takimi rozmyślaniami wracamy do domu odpocząć, po to, żeby następnego dnia stawić czoła drodze do szkoły ..

Przykład opisu pokoju po niemiecku.

Przetlumaczcie to na niemiecki , jak najszybciej blagam !. Wychodzę z domu i idę prosto.. Idę prosto w kierunku przystanku.Napisz e-mail do swojej niemieckiej koleżanki i opisz jej drogę z dworca do twojego domu.. Zwróć uwagę na wygląd domów, ulic i drzew.. Możliwe jest także, że będąc w Niemczech ktoś zapyta nas o drogę.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Potem skręcam w lewo i idę znów prosto przez około 200 metrów i skręcam w lewo schodząc z góry.. Najpierw idę prosto i później skręcam w lewo.. ", "Czym mogę tam dojechać?"?. 2010-09-09 18:12:43; Mam opisać swoją szkołe 2012-04-05 12:15:30; musze opisać konia.pomorzecie 2010-03-27 18:16:37; Opisz swoją drogę do szkoły posługując się terminami: ruch prostoliniowy, ruch krzywoliniowy, prędkość chwilowa?. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Błagam o pomoc!. Od 15:30 do 17:30 odrabiam zadanie domowe.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opis pokoju po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Moja droga do szkoły nie jest długa i skomplikowana, dlatego codziennie idę pieszo.. !Musze opisać słońce 2012-09-10 16:37:22; Opisz swoją drogę ze szkoły do domu..

2012-09-11 16:01:24droga do domu po niemiecku .

Przykład opisu siebie dla dziewczyny po niemiecku.. 2013-01-13 16:42:24; Opisz swoją drogę do szkoły w czasie zimy.. poleca82% Język polski .. A zatem jeśli potrzebujesz takich określeń po niemiecku jak za rogiem, przez park, prosto, prawo czy lewo, wówczas Fiszkoteka to idealne miejsce dla Ciebie.Słownictwo do opisywania drogi po niemiecku.. Zuerst muss ich rechts in die Krakowska-Straße abbiegen.Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt