Usuwanie historii oglądania netflix

Pobierz

Aby, usunąć historię oglądania należy po wejściu na platformę kliknąć w ikonkę profilu i wybrać opcję "Konto".. Wybierz opcję Moja aktywność.Nie wiesz jak usunąć historię oglądania na Netflixie a wieczorami oglądasz jakieś dziwne filmy lub seriale o których nie powinna wiedzieć twoja mama?. W kategorii "Mój profil" znajdziecie link o nazwie "Moja aktywność".. Najedź kursorem myszy na strzałkę skierowaną w dół obok swojej nazwy użytkownika (po prawej stronie ekranu).. Niestety, w chwili pisania tego tekstu dedykowane aplikacje Netflix nie mają jeszcze tej funkcji, więc zamiast tego musisz skorzystać ze strony internetowej platformy.. Zaloguj się w Netflix.. Po tym pozycja zostanie usunięta.. Dotykając "OK", widzimy, że jest on usuwany z historii.Przejdź do Aktywność oglądania Netflix za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej na komputerze, urządzeniu mobilnym lub smart TV.. Na urządzeniu z systemem Android lub iOS przejdź do listy Kontynuuj oglądanie w aplikacji Netflix, a następnie kliknij trzy kropki przy dowolnym wpisie.. Teraz kliknij "Wyświetlanie aktywności" w sekcji "Mój profil".Usunięcie historii Netflix jest proste.. Jednak w większości sytuacji jest to .Usuwanie historii przeglądania w aplikacji mobilnej iOS Niestety, Netflix usunął opcje dostępu do konta dla wersji aplikacji usługi przesyłania strumieniowego..

Przejdź do sekcji Historia oglądania danego profilu.

I to dobrze, ponieważ nie wszystkie usługi przesyłania strumieniowego wideo umożliwiają przeglądanie historii oglądania lub zarządzanie nią.. W tym momencie można przejść przez opcje do usunięcia konta.. Kliknięcie w "Konto" otworzy okno w Twojej przeglądarce.. Wykonaj poniższe czynności, aby .Usunięcie historii oglądania Netflix jest w większości przypadków dość proste, ale jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć na wypadek problemów.. Usunięcie historii przeglądania na wszystkich .Naciśnij "X" po prawej stronie elementu, który chcemy usunąć, a pojawi się okno z tytułem "Usuń z historii przeglądania", wskazując, że film zostanie usunięty z historii oglądania wszystkich Twoich urządzeń w ciągu 24 godzin.. Usunięcie konta Netflix wraz z wszystkimi danymi możliwe jest po napisaniu wiadomości email do obsługi serwisu.. Ponownie otworzyć swoje konto Netflix.Jedyne co musimy zrobić to dotknąć ikony menu (trzy pionowe kropki) przy tytule filmu lub serialu, który chcemy usunąć z listy kontynuacji oglądania.. Klikając "OK", widzimy, że został usunięty z .Jeśli masz dzieci, nie chcesz, aby ich preferencje oglądania wpływały na sugerowane treści.. Po prostu otwórz i przewiń w dół.. Wtedy klikamy na nazwę swojego profilu w prawym górnym rogu i z listy wybieramy "Konto"..

Zastanawiasz się, jak usunąć historię oglądania Amazon Prime Video?

Twoją historię oglądania będziemy przechowywać przez 10 miesięcy po zamknięciu konta, więc jeśli zdecydujesz się do nas wrócić w tym okresie, możesz po prostu kontynuować korzystanie z serwisu, jakby nic się nie zmieniło.. Następnie kliknij na link Cancel konta w prawym górnym rogu sekcji strony.. Otwórz stronę Konto w przeglądarce.. W sumie nie ma znaczenia, jaki jest Twój powód.. Kliknij strzałkę w dół obok zdjęcia profilowego.Netflix dba o wygodę swoich użytkowników między innymi przez danie nam możliwości kontynuowania oglądania filmu czy serialu dokładnie w tym momencie, w którym w poprzedniej sesji przerwaliśmy.Jest to świetna opcja, dzięki której nie musimy pamiętać, czy też zapisywać, który odcinek serialu obejrzeliśmy, a który ma być następny.Po ponownej aktywacji członkostwa twoje konto powraca do stanu z dnia zakończenia członkostwa - w tym zachowanie historii oglądania, listy ulubionych itd.. Pojawi się podmenu.. Pojawi się menu potwierdzające dokonany wybór.Kliknij ikonę edytowania na profilu, który chcesz usunąć, a następnie naciśnij przycisk Usuń profil.. Tam wystarczy wybrać opcję "Wyświetlanie aktywności", aby uzyskać dostęp do historii w serwisie Netflix.Przejdź do informacji o koncie na koncie Netflix.. Jeśli chcesz wyczyścić ostatnio oglądane filmy w serwisie Netflix, oto jak możesz to zrobić..

Oto jak: Iść do netflix.com i zaloguj się na swoje konto.

Jeśli skończysz oglądać coś, co ci się nie podoba i zacznie wpływać na sugerowane treści, możesz je usunąć z historii serwisu Netflix.. Możesz przeglądać i usuwać tylko aktywność Netflix z przeglądarki.Nie chcesz, aby inni widzieli to, co oglądałeś w Prime Video?. Zaloguj się, jeśli zostaniesz o to poproszony.. Klikamy w niego i. gotowe.. Na stronie Aktywność kliknij ikonę obok odcinka lub tytułu, który chcesz ukryć.. Kliknij " więcej " W prawym dolnym rogu.. Zaznacz treść, którą chcesz usunąć Aby usunąć jeden lub więcej tytułów (możesz przejść i usunąć całą historię Netflix, jeśli chcesz), kliknij X po prawej stronie każdego wpisu.Na szczęście Netflix ułatwia usuwanie treści z listy historii oglądania.. Kliknij X znajdujący się obok programu, który chcesz usunąć z historii.Po drugie, chcesz po prostu usunąć film z historii oglądania, aby Netflix nie wyświetlał rekomendacji nowych filmów na jego podstawie.. Następnie wybieramy opcję Usuń z rzędu.. Możesz też zobaczyć informacje na temat ukrywania historii oglądania.W dowolnym momencie możesz odnowić konto w serwisie Netflix.. Jeśli chcesz usunąć historię oglądania z urządzenia mobilnego, użyj przeglądarki internetowej i zaloguj się do serwisu Netflix.Tam wybierz zakładkę "Konto", a następnie sekcję "Profile i kontrola rodzicielska"; określając profil swojego konta, w którym chcesz usunąć tytuły z historii..

Oto ta sekretna lista z opcją usuwania dowolnych pozycji.Usuwanie historii w Netflix.

Po zamknięciu konta, to kasuje wszystkie filmy, które zostały włączone w Twojej Niedawno oglądałem listy.. W prawym górnym rogu zobaczysz kwadratowe zdjęcie profilowe.. Przejdź do sekcji Profil i Kontrola rodzicielska dla profilu, który chcesz wyświetlić.. Zazwyczaj jest to kolorowy blok z prostą twarzą, ale może to być inny wybrany awatar.. Jeśli ukryjesz pojedynczy odcinek, wyświetli Ci się opcja ukrycia całego serialu.Tytuły z rzędu Oglądaj dalej można usunąć tylko w najnowszej wersji aplikacji Netflix.. Oczywiście prawdopodobnie zalogowałeś się na właściwe konto, aby usunąć historię oglądania, ale jeśli przeszedłeś przez ten proces i nie zadziałał, sprawdź ponownie, czy jesteś poprawnie zalogowany.By usunąć jedną lub kilka pozycji z listy musimy odwiedzić przeglądarkową wersję Netflixa.. Wiadomość należy napisać z adresu email przypisanego do konta .Naciśnij "X" po prawej stronie elementu, który chcesz usunąć, a pojawi się okno tytułowe "Usuń z historii przeglądania", oznacza, że film zostanie usunięty z historii oglądania wszystkich Twoich urządzeń w ciągu 24 godzin.. Ten film w takim razie jest skierowany do.Najpierw otwórz swój Netflix iOS o Android aplikacji i wybierz profil, który chcesz usunąć z historii przeglądania.. Jeśli masz starszą aplikację, która tego nie umożliwia, możesz usunąć tytuły z Historii oglądania.. Nie można usunąć głównego profilu na koncie Netflix.. Na 10 miesięcy zachowamy:Platforma ułatwia usuwanie ostatnio oglądanych filmów lub programów lub całkowite usunięcie historii oglądania w serwisie Netflix.. Następnie należy zdecydować o jaki profil nam chodzi i wejść w "Moja aktywność".Aby ukryć tytuły w historii oglądania: Otwórz stronę Konto w przeglądarce.. Chociaż Netflix umożliwia zarządzanie .. Kliknij " Konto "Z menu.. I wyświetla 2 opcje: "Anuluj" lub "OK".. Wyświetlony zostanie wtedy komunikat o tym, że wybrany film zostanie usunięty ze wszystkich naszych urządzeń podłączonych do Netflix z historii w ciągu 24 godzin.Jak ukryć tytuły w historii oglądania.. Jak usunąć film z historii oglądaniaMożesz zrobić dwie rzeczy na tej stronie - zgłoś wszelkie problemy z wyświetlaniem jednego lub kilku tytułów lub usuń jeden lub więcej tytułów z historii oglądania.. Wówczas zostaną one również usunięte z rzędu Oglądaj dalej.Jeśli chcemy usunąć jakieś filmy z listy, to wystarczy, że klikniemy w przycisk "X" po prawej stronie danej pozycji.. Wybierz dolną opcję "Usuń z wiersza"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt