Opis budynku szkoły po angielsku

Pobierz

zadanie 2, str. 248).. W 1 budynku znajduje się internat i sale lekcyjne, a w 2 budynku tylko sale lekcyjne.. Wszystkie opisy jakie znajdziecie w internecie, bo potrzebuję opisac moją szkołę i potrzebuje przykładów.Atutem mojej szkoły jest przyjazna atmosfera.. Szkoła - zapytaj eksperta (1520) Szkoła - zapytaj eksperta (1520) Wszystkie (1520) Język angielski (811) Język polski (365) Matematyka (344) Biznes i Finanse (36470) .Opis pokoju po angielsku: określenia miejsca above - nad across from - naprzeciwko behind - za below - pod beside - obok between - pomiędzy in front of - przed in the attic - na strychu in the basement - w piwnicy in the corner - w rogu inside - w środku near - niedaleko next to - obok on the first floor - na pierwszym piętrzeOpis domu po angielsku.. Skręcam lekko w prawo później lekko w lewo.. My school is in Władysławowie .. bedroom - sypialnia.. In the front of you there`s the kitchen.Często bywa, że jako pracę domową nauczyciele zadają opis osoby po angielsku.. with air conditioner - z klimatyzacją.. Lekcje głównie zaczynają się o 8:00 a kończą o 15:15.. Anglicy uwielbiają przejrzysty układ tekstu i ciekawe słownictwo.Moja szkoła - opis | wypracowanie.. Możesz także użyć wyrażeń:Angielski ;] opis drogi do domu ;) You get out of school.. Sama szkoła jest bardzo stara, została wybudowana jeszcze przed wojną.Przygotuj opis budynku przedstawionego na fotografii (podręcznik "Teraz polski!".

Model zapisywania adresu po angielsku.

Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.A oto przedstawiamy przykładowe opisy mieszkań po angielsku.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opis domu na obrazku po angielsku.. Chcecie wynająć mieszkanie i potrzebujecie opisać swoje mieszkanie po angielsku?. Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. Pisanie adresu po angielsku niewiele różni się od razu adresu w języku polskim, poza tym że słowo "ulica" zamienia się na słowo "street".. It is a quite big building with almost 320 classrooms.przyznanie kontraktu (po przetargu) bachelor flat: kawalerka: basement: piwnica: bathroom: łazienka: bedroom: sypialnia: block of flats: blok mieszkalny: brick: cegła: brick building: budynek z cegły: bridge: most: build: budować: building: budowla, budynek: building cost: koszt budowy: building development area: powierzchnia pod zabudowę: bungalow: dom parterowy: business premises: lokale biuroweNa adres składa się nazwa ulicy (street name), numer budynku (building number) przy danej ulicy oraz numer mieszkania (apartment number)..

Przetłumaczysz opis mojej szkoły na angielski?

Ma dużo okien.. Szkoła - zapytaj eksperta (1178) Szkoła - zapytaj eksperta (1178) Wszystkie (1178) Język angielski (742) Język polski (209) Matematyka (227) Biznes i Finanse (35972) Biznes i Finanse (35972) .bathroom - łazienka.. Później prosto.. Skręcam w lewo.. Moja szkoła to duży budynek położony na obrzeżach miasta.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Cały czas jadę prosto.. Skręcam w prawo.. Wjeżdżam na szose skręcając w lewo.. dining room - jadalnia.. Jest koloru żółtego.. → Gdzie się znajduje?. Zwróć uwagę na słówka z powyższej listy oraz wyraźny podział na akapity.. budynek, w którym znajduje się basen pływacki.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis domu po angielsku.budynek z suszonej cegły.. Budowlanych.. Gdy się wchodzi po lewej stronie jest spora szatnia.. Pytania .. Przykładowe zdania po angielsku, wymowa, informacje gramatyczne.1 day ago Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'budynek szkoły' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Opis drogi z domu do szkoły po angielsku.. Gdy jest się na korytarzu po lewej stronie są dwa przedszkola "Radosne" i "Tęczowe" i sala gimnastyczna.Opis szkoły po angielsku.. Podajcie mi opisy szkół po angielsku i ich tłumaczenia na polski.. Skorzystaj z wybranych określeń: falisty, krzywy, wygięty, przechylony, pałąkowaty, koślawy, nietypowy, zwrac..

Przeczytaj teraz opis miasta po angielsku.

city - miasto country - kraj postcode (BrE) - kod pocztowySprawdź tłumaczenia 'budynek szkoły' na język angielski.. Czyli po angielsku: Name Second Name Street NumberTłumaczenie w szkole (w budynku szkoły) na polski i na angielski w Diki - Słownik angielsko-polski.. Dalej prosto.. Wyjeżdżam z podwórka.. W języku polskim: Imię Nazwisko Ulica Nr Domu/Lokalu Kod pocztowy Miasto.. Na portalu bab.la znajduje się również słownik rosyjsko-polski.. Na terenie szkoły znajdują się 2 budynki i sala gimnastyczna.. budynek zajęty przez dzikich lokatorów.. W przypadku, gdy podajemy adres korespondencyjny to zawieramy również informacje o kodzie pocztowym (zip code), mieście (city) oraz kraju (country).. Napisz wymyśloną przygodę po angielsku Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:55) .. Przydatność 50% Opis domu po angielsku .list po angielsku Przedmiot: Język angielski / Studia: 1 rozwiązanie: autor: zuzia22 27.1.2011 (13:43) Uczeń A Twój znajomy/znajoma z innego kraju mówiąca po angielsku dzwoni do Przedmiot: Język angielski / Studia: 2 rozwiązania: autor: kacha1989 12.3.2011 (18:11) PROSZĘ POMÓŻCIE Z podanych liter ułóż słowa po angielsku : 1.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Opis domu po angielsku..

Skręcam w prawo na ...Opis mieszkania po angielsku: wstęp.

budynek zabytkowy.. Mijam swoich sąsiadów.. Poniżej znajdziecie przykładowe opisy wszystkich tych osób.. Mijam stary sklep.. budyniowy.. Na fotografii przedstawiony został bardzo nietypowy budynek.. Pytania .. Zobaczcie też cechy charakteru po angielsku oraz opis wyglądu zewnętrznego po .Podawanie adresu po angielsku.. Czasami jest to dowolna osoba, a czasami konkretna, np. przyjaciel, przyjaciółka, kolega, koleżanka lub nauczyciel.. budynki.. → Jak wygląda.. budynek z łóżkami piętrowymi.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Kiedy opisujesz budynek/dom, zadaj sobie pytania pomocnicze:.. Skręcam w lewo dalej prosto.. staircase - klatka schodowa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt