Uzupełnij treść notatki podanymi w ramce wyrazami w odpowiedniej formie

Pobierz

i złodzieje, .. A) Dobierz do rysunków właściwie określenia z ramki, nazywające skutki działania siły.. Mieli jednak także ludzkie wady i zalety.. Niektóre czasowniki pasują do więcej niż jednego zdania .. Adaś Cisowski jest _____ uczniem _____ klasy szkoły podstawowej.. 2009-09-09 20:21:11 Angielski .. Następnie wstaw w nawiasy pytania, na które odpowiadają wpisane przez Ciebie dopełnienia.. Niektóre czasowniki pasują do więcej niż jednego zdania.. 2015-09-28 14:21:47; Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu present simple lub present continuous 2014-11-13 14:44:34; Uzupełnij podany tekst wyrazami z ramki w .Uzupełnij tekst z wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie, używając czasu past simple lub past continuous.. Dopasuj słówka z ramki i wstaw je w odpowiedniej formie.. Uzupełnij tekst .4.. Opisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika z ramki Nadzieja,ziemia,poczekalnia .Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Nie zapominali ponadto o jego bliźniaczce _____ - bogini łowów.. Greckie imię bóstwa: Dziedzina życia, którą opiekowało się bóstwo Uzupełnij notatkę zwrotami z ramki w odpowiedniej formie.. Pan nieba i ziemi miał dwóch braci: Hadesa, władcę _____,Uzupełnij tabelę informacjami na temat greckich bóstw..

Uzupełnij treść notatki podanymi w ramce wyrazami w odpowiedniej formie.

Starożytni Grecy wierzyli, że panem wszystkich bogów był gromowładny _____.. Jak większość chłopców w jego wieku jest _____ skłonnym do psot i żartów.. 2012-01-10 20:45:15Uzupełnij tekst brakującymi wyrazami w odpowiedniej formie.. 2012-05-10 23:45:05; Uzupełnij zdania w odpowiedniej formie 2013-09-25 20:47:29Uzupełnij tekst podanymi czasownikami w odpowiedniej formie.. Mieli jednak także ludzkie wady i zalety.. Pan nieba i ziemi miał dwóch braci: Hadesa, władcę _____,Przykładowe uzupełnienie tabeli.. Starożytni Grecy wierzyli, że panem wszystkich bogów był gromowładny _____.. Pod poleceniem zamieściłam atrybuty, aby było Ci trochę łatwiej.. Uzupełnij treść notatki podanymi w ramce wyrazami w odpowiedniej formie.. 2011-05-19 19:36:45; Przeczytaj informacje w nawiasach i uzupełnij zdania wyrazami w odpowiedniej formie.. 2011-09-19 17:54:06; O miłości można mówić na różne sposoby.. Mauzupelnij zdania wyrazami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie uzyj will be going to lub czasu present continuous Uzupelnij tablele.. Uzupełnij tekst podanymi wyrazami w odpowiedniej formie.. Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu present simple lub present continuous.. 3 p. zadanie, koleżanka, ocena, mama, pomoc, rozwiązanie Tomek otrzymał ostatnio słabą (_____) _____ ze sprawdzianu.4..

... Uzupełnij treść notatki podanymi w ramce wyrazami w odpowiedniej formie.

Uzupełnij czasowniki w odpowiedniej formie .. Starożytni Grecy wierzyli, że panem wszystkich bogów był gromowładny _____.. Jego żona miała na imię _____.. W czasie ruchu obiegowego oś ziemska jest .Uzupełnij notatkę następującymi wyrazami lub wyrażeniami w odpowiedniej formie: Biblia królowej Zofii,arcydzieło,Wulgata,Septuaginta,grecki.. Wpisz w puste rubrykinazwy produktow spalania materialow energetycznych w warunkach swobodnego i ograniczonegodostepu powietrza.Uzupełnij poniższy e-mail podanymi wyrazami w odpowiedniej formie.. Jego żona miała na imię _____.. Zeus, pan Olimpu, był bardzo _____ - nie znosił sprzeciwuUzupełnij tabelę informacjami na temat greckich bóstw.. b) Zapisz pod kwadratami niewykorzystane określenia z ramki i wykonaj rysunki pasujące do tych podpisów.. Jego żona miała na imię _____.. 2 Starożytni Grecy wierzyli, że panem wszystkich bogów był gromowładny ____________.Uzupełnij tekst podanymi czasownikami w odpowiedniej formie.. Dzięki spożywaniu nektaru i _____ zachowywali młodość i mogli żyć wiecznie.. nieustępliwy, ponury, poczucie humoru .Uzupełnij podane zdania wyrazami z ramki.. Nieco mniej natomiast poważali rozmiłowanego w bitwach _____ - boga wojny.Starożytni modlili się także do kochającego sztukę _____, opiekuna dziewięciu muz..

Nieco mniej ...Uzupełnij treść notatki podanymi w ramce wyrazami w odpowiedniej formie.

Uzupełnij treść notatki podanymi w ramce wyrazami w odpowiedniej formie.Hera, Demeter, Posejdon, Atena, k… majasowa49 majasowa49 21.04.2020Uzupełnij treść notatki podanymi w ramce wyrazami w odpowiedniej formie.. Uwaga, nie wszystkie określenia należy wykorzystać.. Nie musisz przysyłać mi swoich notatek, w czwartek otrzymacie ode mnie poprawnie wykonane .Uzupełnij odpowiedź.. jak mówi mit - wyskoczyła z głowy Zeusa.. A) Dobierz do rysunków właściwie określenia z ramki, nazywające skutki .2.. Niektóre czasowniki pasują do więcej niż jednego zdania.. Bogowie greccy dysponowali niezwykłymi mocami.. Uzupełnij tekst podanymi wyrazami w odpowiedniej formie.. jak mówi mit - wyskoczyła z głowy Zeusa.. Pan nieba i ziemi miał dwóch braci: Hadesa, władcę _____,Uzupełnij treść notatki podanymi w ramce wyrazami w odpowiedniej formie.. nieustępliwy, ponury, poczucie humoru, okrucieństwo .. Bogowie greccy dysponowali niezwykłymi mocami.. Określenia z ramki: 21 marca, Gwiazda Polarna, 24 godziny, rok przestępny, 366 dni, 22 grudnia, orbita, Syriusz, 175 dni, 23 września, 365 dni, 22 czerwca Tekst: Ziemia obiega Słońce po drodze zwanej .. Starożytni Grecy wierzyli, że panem wszystkich bogów był gromowładny _____.. Łodzie rybackie na plaży Saintes-Maries-de-la-mer to dzieło Vincenta van Gogha namalowane przez artystę w 1888 r .Uzupełnij zdania określeniami z ramki, użytymi w odpowiedniej formie gramatycznej..

Uzupełnij tekst podanymi wyrazami w odpowiedniej formie.

Uzupełnij tekst podanymi wyrazami w odpowiedniej formie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt