Przedstaw kolezanke po niemiecku

Pobierz

Pomozecie?. Question from @tosia200 - Szkoła podstawowa - Język niemiecki Mam opisać koleżankę z klasy po niemiecku ale żeby to nie było na 3 linijki.. Jak najszybciej .. Czy nikogo tu niema?). - rozwijam temat akapitami, a w każdym akapicie co najmniej trzy zdania rozwinięte.. (poziom 2 klasy gimnazjum) - MidBrainartPrzykład: Julio!. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.1) Wie fühlst du?. zpytaj koleżankę czy lubi pływać a kolegę czy lubi pizzę powiedz że raz w miesiącu chodzisz na basen odrzuć propzycję wspólnego wyjścia do kina i przetłumacz > Mark jest z zawodu informatykiem on potrafi gotować .List nieformalny po niemiecku do przyjaciółki lub koleżanki E-mail po niemiecku do przyjaciela lub kolegi E-mail po niemiecku do przyjaciółki lub koleżankiPrzedstaw się po niemiecku.. ROSYJSKI MAM TYLKO GODZINĘ NA TO!. NP; w Poniedziałek często pływam.. Przedstaw politykę okupanta niemieckiego wobec ludności żydowskiej na ziemiach polskich.Napisz list do kolegi z Australii.. Odpowiedzi: 0 .. Odpowiedź Guest.. Question from @ESLooW - Liceum/Technikum - Język niemieckiPrzedstaw się po niemiecku w co najmniej 15 zdaniach.. Język niemiecki.. W tym poradniku pokaże Wam jak napisać opis kolegi lub koleżanki ..

Po niemiecku !

To ma byc prezentacja +0 pkt.. Imię - Kuba, miasto - Płock, wiek - 17, hobby piłka ręczna i gry komputerowe, języki niemiecki i angielski.. Polaczki hie hei hie Edycja: Mam pomysł, zamiast robić tematy róbmy oddzielne działy , kto jest za?. witam +10 pkt.. 17 września Armia .Wypowiedź ustna po niemiecku : Przedstaw się (dane personalne) Do jakiej szkoły chodzisz Jakie masz przedmioty Ulubiony przedmiot Jakie masz z niego ocenyMusze napisac opowiadanie z niemieckiego o tym ze :Zapraszasz swoja kolezanke z niemiec do Polski .Ze chce pokazac jej nasza stolice i rozne zabytki .I na koniec licze ze ona zaprosi mnie do siebie .Prosze o pomooooc!. Odpowiedz.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. I poinformujesz o godzinie i miejscu spotkania coś o planowanym filmie i co byscie robili po kinie To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćklopsik9900 Mein Freund namens Anna.. Książka jest o chłopcu z biednej rodziny, który często chodzi z pustym brzuchem i marzy o czekoladzie, którą, niestety dostaje tylko na swoje urodziny.Potrzeba pochwalenia się?. - wprowadzam elementy np. krótkiego opisu (pejzażu, osoby, rzeczy, zjawiska) wyrażam swoje uczucia (np.Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE..

Zapytaj kolezanke, czy lubi sluchac muzyki.

Lubisz , musisz lub chciałbyś/abyś uczyć się języka francuskiego ?. Najnowsze pytania w kategorii Języki obce .. Odpowiedz przez Guest.. :/ (prosze nie z tlumacza) 1.. Leave a answer.opisz swoją koleżankę po niemiecku wygląd charakter itp. jeśli morzna to chciałam bym mieć przetumaczone.. Wady i zalety mieszkanie w mieście i na wsi!. opisz swoją koleżankę po niemiecku wygląd charakter itp. jeśli morzna to chciałam bym mieć przetumaczone.. Odpowiedz przez Guest.. W tekście użyj takich wyrażeń jak: She has - on ma; She is - on jest; She likes - on lubi; I like him becouse - lubię ją ponieważ.. Pytanie brzmi: Przedstaw politykę okupanta niemieckiego wobec ludności żydowskiej na ziemiach polskich.Jakimi metodami przeprowadzali eksterminację narodu żydowskiego.. - ożywię styl równoważnikami zdań, zdaniami wykrzyknikowymi i pytającymi (np. 5) Möchtest du ein Glas Mineralwasser?Jak to powiesz po niemiecku?. potrzebuje to najutro!. .Opisz swojego przyjaciela.. Ma 13 lat, na imię Natalia, długie blond włosy, zielone oczy, pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego, lubi rysować i przyjaźnimy się od początku roku szkolnego.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Przykład opisu koleżanki po niemiecku z tłumaczeniem Opis koleżanki po niemiecku - wzór..

Wszystkie informacje .Opisz koleżankę po niemiecku !

Cisza!. W wyniku układu Ribbentrop-Mołotow późniejszych roboczych uzgodnień między ZSRR i 3-cią Rzeszą terytorium przedwrześniowej Polski podzielono na strefy okupacji niemieckiej i radzieckiej.. Odpowiedz.. Napisz czynności które wykonujesz od poniedziałku do niedzieli.. Znasz już parę podstaw , ale chcesz czegoś więcej a może chcesz po prostu sobie trochę powtórzyć ?. potrzebuje to najutro!. Ostatnia aktualizacja: 09.01.2012 23:05:55 przez artistaPrzedstaw politykę okupanta niemieckiego i radzieckiego wobec Polaków w czasie 2 wojny światowej.. !Cześć !. Powiedz, ze nieNapisz email po angielsku w którym zaprosisz kolegę do kina.. Imię - Kuba, miasto - Płock, wiek - 17, hobby piłka ręczna i gry komputerowe, języki niemiecki i angielski.. Proszę was bardzo nie używajcie translatorów.. własna wiedza starczy ;) Proszę czekać.. 1 ocena | na tak 100%.Potrzebuje sie nauczyc odpowiadac po niemiecku na te pytania, ale nie moge znalezc tych odpowiedzi.. Jakiekolwiek tylko nie takie proste np jak masz na imie/gdzie mieszkasz :) błagam szybko!. Słowa które przydadzą się Wam w napisaniu takiego opisu : petit - mały , niskiPrzedstaw swoją rodzinę po niemiecku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt