Test z odpowiedziami hobbit czyli tam i z powrotem

Pobierz

6 na 10 to przeciętny wynik - udowo.. 60874 rozwiązania.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytańTEST Z LEKTURY: Materiały powiązane z testem: Test: Hobbit, czyli tam i z powrotem Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. test dodany 12 lat temu przez ChickenBurger.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemNa jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Udostępnij.. 1 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 2014-12-01 20:00:56; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Pytania do lektury Hobbit czyli tam i z powrotem.. Hobbit, czyli tam i z powrotem..

Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?

Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. 2013-05-06 14:24:11; Najciekawsze strony z książki pt.,, Hobbit, czyli tam i z powrotem " 2019-10-17 16:58:49; Opisz w kilku zdaniach okładkę książki,, hobbit czyli tam i z powrotem " 2013-12-12 19:58:00Proszę o Pomoc ( Lektura ,, Hobbit, czyli tam i z powrotem'' Hobbit czyli tam i spowrotem; Zrób plan wydarzeń " Hobbita czyli tam I z powrotem " (15 punktów ) proszę szybko to na dziś!. Tolkiena.. Dla fanów Hobbita.Hobbit czyli tam i z powrotem na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Inne testy z kategorii.. - Po kolacji także.. szkoła podstawowa kl. 6 J.R.R.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Wyślij zgłoszenie Korcio.. Quiz Z Lektury Hobbit ,,czyli tam i z powrotem" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Na jakich stronach było o czasie i miejscu akcji "Hobbit, czyli tam i z powrotem" John.Roland.Reuel Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" po co robili .Hobbit, czyli tam i z powrotem .. Zapraszamy!. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" ..

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 1 Obserwuj autora Zobacz profil .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. ale nie przejmuj się - na sprawdzianie w szkole będziesz już znał poprawną odpowiedź i z pewnością dostaniesz 5!. Powodzenia!. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Skomentuj.. 15 Obserwuj autora .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. O Autorze taylor_123.. Zobacz profil.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Quiz w Poczekalni.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Test zawiera 30 pytań.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera- Ma się rozumieć!. Wyślij zgłoszenie SweeterThanCandy.. Chłopcy z Placu Broni popularność: 641 dodał: DEDEX100: Zapożyczenia językowe popularność: 866 dodał: lentillek: Kraina Hadesu popularność: 407 dodał: Loadingg: Przygody Tomka SawyeraPlik test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika gilbridepatrick • Data dodania: 27 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Hobbit czyli tam i z powrotem 2011-01-12 19:00:42 hobbit czyli tam i z powrotem konkurs 2010-04-13 17:45:11 lektura hobbit czyli tu i z powrotem 2010-01-09 14:57:48Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. NA JUTRO.z góry dziękujęHobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Tolkien, Hobbit czyli tam i z powrotem, tłum.Maria Skibniewska, Warszawa 1960, Wydawnictwo ISKRY, str.12-13 II.Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. ;) 2012-05-27 19:51:11 Jacy są bochaterowie lektury " Hobbit czyli tam i z powrotem " 2020-05-06 17:30:40 Załóż nowy klubPlik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013John R. R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem - Bohaterowie Dominika Grabowska 5 lutego, 2013 III Gimnazjum , język polski No Comments Elrond - gospodarz Ostatniego Przyjaznego Domu, pół człowiek, pół elf.Kto pokonał trole i uratował wyprawe z książki pt. Hobbit czyli tam i z powrotem?. Nie uporamy się z naszymi sprawami do późna w noc, a przedtem musimy trochę użyć muzyki.. Słynni malarze - nazwiska kojarzymy.J.R.R.. Quiz w Poczekalni.. Wyślij zgłoszenie ASobczak.. Udostępnij.. Test składa się z 12 pytań.. Quiz w Poczekalni.. 277 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..

"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.

Lektury 5 lat temu.. Test: Mieszkańcy Miasta na Jeziorze powitali drużynę Thorina: a) z nienawiścią .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Błagam o pomoc .. Najnowsze quizy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt